Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk véleménye! A közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleménye! A közösségi lájkok nálatok mennyit számítanak? L

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy van, mire csak 'úgy' ráklikkeltek. Van ami tetszik és azért.


Azért lájkoltok be valaki képét, mert a kép tetszik, vagy a személy?


Van, hogy van jelentősége és van, hogy nem sok?


Azokhoz, akik nem használják, nem érdekli őket a dolog, értelemszerűen nem szól a kérdés.


2015. nov. 16. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha az illető lehetővé teszi, akkor megesik, hogy lájkolom (vagy ha engedi, akkor "követem" még ha nem is simerem), azért mert tetszik akár az illető maga, akár a gondolat, amit a kép közvetít. Jelentősége csak mérsékelt van, talán remélem, hogy több is lehet, de hát ennek ugye nem sok a realitása.
2015. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam nincs sok jelentősége, inkább a bejegyzés, vagy a kép tetszik, elsősorban nem a személynek akarok így kedveskedni.
2015. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval változó. Köszönöm az edigi válaszokat.
2015. nov. 16. 09:42
 4/7 anonim ***** válasza:
az attól függ! ha mondjuk csak te vagy a képen ahogy fotózod magad az új ruhádban akkor értelemszerűen te tetszel nekem azért lájkolom, ha egy naplementét fotózol le vagy tovább osztasz egy érdekes cikket akkor sokkal kevésbé köthető a lájkom hozzád mint nőhöz, ha egy aranyos kutya van a képen és te akkor lehet, hogy fele. nagy jelentőséget ennek én nem tulajdonítok, nem szoktam minden vackot lájkolgatni, de ha ha érdekesnek találok valamit vagy egy számomra vonzó nő van a képen akkor előfordul.
2015. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lájkolnám akarom mondani blokkolnám teccik nekem ez a nő e
2015. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amin az adott személy van, azt a személy miatt lájkolom. Ami valami megosztott kép vagy nem ő van rajta, azt a tartalom miatt.
2015. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Személytől függ. Van, aki mindenre likeot nyom. Én sose szoktam, ezáltal nincs semmi probléma (és semmire)

Ha valamire likeot nyomok az nagyon indokolt eset. Tehát esetemben biztos, de még aki tetszik, annak sem szoktam. Nagyon ragaszkodok ehhez a szabályomhoz :D


Úgy vettem észre, hogy nem sok (főleg azoknál akik mindent likeolnak)

2015. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!