Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A karrier vagy a szerelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karrier vagy a szerelem a fontosabb? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Most nsgyon nehéz válaszút elé lettem állítva.. Kaptam egy olyan lehetőséget hogy kiköltözhetnék Svájcba rokonokhoz, és ott el is tudnék helyezkedni a szakmámba.. DE.. Van egy 2 éve tartó párkapcsolatom és ha úgy döntenék hogy megyek akkor annak vége lenne.. Tudom hogy nekem kéne eldöntenem de nem tudom... Segítsetek? Ki hogy döntene a helyemben?


20/L


2015. nov. 16. 10:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Karrier, egyértelmű.
2015. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

attól függ mennyire erős a kapcsolat...

a karrier nagyon sokat számít az életben, viszont a párkapcsolat is...

a szerelem csak egy lila köd ami elmúlik, de fontos, hogy mit hagy maga után...milyen kapcsolatot...


22F

2015. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Megbeszélném a párommal, hogy mit és hogyan tervezünk. Én magam is átgondolnám, mik a lehetőségeim, ha itt maradok és ha továbbmegyek. Abba semmiképpen sem mennék bele, hogy távkapcsolat, annak úgy semmi értelme, ha mostantól havonta, kéthavonta egyszer találkoztok, az nem párkapcsolat, csak szenvedés, ami megnyújtja és megnehezíti a tényleges elválást.


Azért, abba is gondolj bele, hogy 20 éves vagy, még ha nem is törvényszerű, de előfordulhat, hogy a barátoddal enélkül is szakítatok. Ha most megtörténik, még nem vagy lemaradva semmiről, fiatal vagy, kívánatos, könnyen találnál új párt idővel. Gondolom, a barátod sem sokkal idősebb nálad, tehát némi gyászidőszak után ő is magára találna. Megértem, hogy nem szeretnéd ezt, de ezt is vedd bele a számításba. Én ilyen korban még nem biztos, hogy a párkapcsolatot választanám. De nem vagyok a te helyedben, nem a te életed élem, ezért mondom, hogy mindenképpen gondold át: mindenképpen menni akarsz, vagy milyen lehetőségeid vannak itthon.

2015. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A távkapcsolat fel sem merült bennem azért írtam hogy ha mennék vége lenne. Hát itthon cukrászként nem keresnék annyit hogy megélhessek, ellenben kint kb 5x annyit kereshetnék. Az a baj hogy nagyon szerelmes vagyok.. És ugye azt mondják hogy az első szerelem sosem múlik el. Félek hogyha elmennék azon rágnám magam hogy mi lett volna ha... És ugyan ez fordítva.. Teljesen tanácstalan vagyok.
2015. nov. 16. 11:07
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Én ebben a helyzetben a kapcsolat mellett döntenék. Ha két éve stabil, harmonikus a párkapcsolatod, olyan nem terem minden bokorban. Ha nem lennék biztos a kapcsolatban, akkor mennék.
2015. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én elvállalnám a munkát, és várnám ki a páromat is. Jelenleg én is távkapcsolatban élek, bár országon belül. Jövőre utánam fog jönni, addig meg hétvégén találkozunk. A távkapcsolat csak akkor vészes, ha nincs látható vége.


Ha kimész, akkor sokkal jobb életed lehet, és a barátodat is tudod segíteni, hogy el tudjon helyezkedni ott. A gond akkor van, ha ő nem akar utánad menni.


De én a karriert választanám, párom tud utánam jönni, tehát a kapcsolat megoldható, ha mindketten akarjátok. Jó kis próba, de ettől csak erősebb lesz a kapcsolat, ha kibírjátok.

2015. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha lehetőséged van itthon is elhelyezkedni, akkor én is maradnék a helyedben. Az én exem a távkapcsolatot pártolta és tényleg szenvedés volt. Csak azért, mert többet keresel kint, ne hagyd már el a párod. :( Ha szakítasz, akár most, akár távkapcsolat után, tuti, hogy bánni fogod még évekig. De ha mindenképp menni akarsz, akkor tényleg ne erőltesd a kapcsolatot. Az nem lehet, hogy esetleg utánad menjen a párod is később? Mert ebben az esetben lenne értelme az ideiglenes távkapcsolatnak is.
2015. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő egyformán fontos. De mivel te még nagyon fiatal vagy, válaszd a karriert. Jobban jársz!
2015. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora mákod van, és kihagynád? Simán a karriert választanám, párkapcsolatod még lehet ezer, de ilyen esélyed már nem biztos, hogy lesz több. Ráadásul Svájc nem is uniós ország, tehát nem csatlósok, hanem tudatos nép. Menjél!
2015. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A karrier nem fog átverni, megcsalni egy hisztis hegyi trollal, eldobni az első gondnál, stb.
2015. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!