Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik jobban a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik jobban a férfiaknak, egy átlagos nő, vagy egy bikini modell vagy a brutál testépítő kategória?

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 12:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azonos lelki tulajdonságok mellett az átlagos. Sőt, a kicsit annál szélesebb. A bikinimodell túl girnyó, a gyúrós meg taszít.
2015. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Estienne ***** válasza:

Ő egy bikini modell még naturál szinten. Ilyen lehet "maximum" egy nő edzéstől (nagyvonalakban)


[link]

Nah ő tökéletes, bár ez egy kicsit zsírosabb és nem "verseny" forma.


Ő meg a testépítő egy adag férfi (és egyébb) hormonokkal. Ez szenvedély, verseny nem pedig "szépség" és nőiesség.


[link]


Átlagos nőt meg már mindenki látott.


Nekem azok a nők tetszenek, akik tesznek azért hogy jól nézzenek ki és nem a barátok közt nézése közben zabálják a chips-et és nyafognak a narancsbőr miatt. ;-)

2015. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, miért lettem lepontozva? Nekem tényleg az átlagos tetszik.
2015. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Honnan jött a brutál testépítő kategória? Magyarországon ebbe beleesik kb 15-20 női fő. Szeretünk túlzásba esni, és nem gondolkodni?


Itthon egyre nagyobb divat a bikinimodellség, minden második fruska az "edzek három hónapot, betolok valami vízhajtót, aztán megyek egyepetyézni valakivel, hogy kapjam a kamu címeimet"-kategória, számomra teljesen érthetetlen minőségű testtel színpadra állva. Komolytalan, szóval ne tessék őket alapul venni.


Szerencsére vannak értelmes, rendesen sportoló nők is, akiknek a testén is meglátszik: karcsú, formás, egyenes tartású meg ilyenek. Az ilyen azért sokaknak tetszik, csak sokan nincsenek a megfelelő szellemi színvonalon hozzá.


Az átlagos meg... aki szintén átlagos, annak jó lehet. Nincs ezzel semmi probléma. De vannak ambiciózus emberek, akik a különlegességet keresik, ami rengeteg formában megnyilvánulhat.

2015. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!