Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy ha egy...

Észrevettétek, hogy ha egy testépítő hozzászól a fogyókúrák kategória kérdéseihez, rohamosan rontja a válaszai hasznosságát?

Figyelt kérdés
20% csökkentem 3 nap alatt! Nem mint ha érdekelne csak érdekességként jegyeztem meg!
2011. febr. 27. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez azért van mert 1 olyan nyomoréknak aki citrom meg norbiducitréning meg 90napos meg alma,körte,cseresznye,pelikán velociraptor diétában hisz nem tudod elmagyarázni hogyan kell diétázni.Nem képes felfogni hogy kalóriadeficit kell meg mozgás.Mert kevesebbet enni b*szik mozogni lusta de majd a csodamódszer amit ő tud és bejött az ismerősének az hatásos.Te meg akkor is hülye vagy ha olyan szálkás a segged hogy szúr ha leülsz
2011. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
De mondok neked durvábbat.Volt olyan nyomorék aki csak azért csinált több accot hogy engem le tudjon pontozni.2000körül volt a pontom sport-mozgásban és pár hét alatt úgy ment le 300ra hogy nagyon nem is commenteltem.
2011. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
f@sza,iszonyú hogy mik mennek ott!léböjt,limonádé terápia,csípőről fogyás,almaecet kúra,szivesen tarkónb@sznám az ilyeneket!
2011. febr. 27. 10:35
 4/12 anonim ***** válasza:

szarok rá.Remélem a nyomorék diétájukkal meg az adipexel jól szétb*sszák magukat.

Amúgy az ephedrint is ilyen nyomorékok miatt tiltották be.Pedig az bizonyítottan nem káros bizonyos dózisban.De a nyomorékoknak 3xos túladagolásban kellett szedni...

2011. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Da puta madre ***** válasza:
Már én is észrevettem, azok megszállottan hisznek a sz@rban.
2011. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen.

Azért mondod el a véleményed, mert neked ez a véleményed, (meg még igazad is van), nem azért, hogy felpontozzanak, nem?

2011. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Da puta madre ***** válasza:

Kíváncsi leszek, ezzel mikor jönnek elő:


[link]

2011. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát igen jobban jársz,ha nem ott osztogatsz tanácsot.:-)

aki lusta mozogni,meg használni az agyát,az kövesse Megan Fox meg Lady Gaga sztárdiétáit.ez van.

2011. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdemes benézni a családi kapcsolatokba, én rontottam le magam.


Tele van képmutató ronda fapi:ával, és h a kommentned nem az hogy minden férfi szemét, tuti a pasi a hibás, és megemlíted hogy a nők se tökéletesek, akkor 10 percen belül 0%-on leszel, kérdésétől függetlenül


Fogyókúra dettó, az emberek egyik helyen se hasznos választ várnak hanem vállveregetést és azt hogy megerősísd az önbizalmát meg a hülyeségét

2011. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én bárhol le tudom rontani magam :)

Az a baj, hogy őszinte vagyok minden rovatban.

Szépség divatban amikor mindenki tolja, hogy nem vagy ronda, nem vagy kövér, betolom rá a tutit.

Itt, ha valaki f@szságot kérdez, akkor megmondom, hogy hülye.

Szerelem, szex, az külön poén, amikor a napisz@rra rejszoló kockagyerekek jófiúzzák ott magukat, és nekik miért nem jut soha nő, na ott is be szoktam oktatni.

Politika rovat :D

A fogyókúra rovat, na az öngyilkosság.


h4x0r azért is csökkenhetett a pontod, mert csak az adott havi válaszaid alapján kapott pontok számítanak, mióta ez az új toplista van.

2011. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!