Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi másfél hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi másfél hónap alatt nem adott telefonszámot, az nős vagy egyéb?

Figyelt kérdés
Azt mondja bizalmatlan az emberekkel, de ez szerintem kamu.

2015. jún. 26. 07:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy nincs telója :D amúgy simán lehet bizalmatlan az emberekkel, nézz a szemébe és látni fogod hogy kamuzik-e
2015. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
56%

Drágám, ha én titkolni akarnám előtted hogy nős vagyok, és másfél hónapja hülyítenélek, akkor vennék egy olcsó telefont külön számmal, amit csak neked adnék meg és otthon kikapcsolva/elnémítva tartanám.


Lehet hogy a pasi nős, de akkor elég amatőr is hozzá.

2015. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon átverték, a fene tudja. Nekem adta már ki ismerősöm a telefonszámomat üzletkötőnek az előzetes megkérdezésem nélkül. Nem voltam elragadtatva tőle.
2015. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Na jó, de egy lány, akivel közös jövőt tervezel, annak illene megadni a számod, nem? Egy alapbizalom kellene a kapcsolathoz, mert egyébként mire alapozzuk a dolgokat?
2015. jún. 26. 08:05
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is kamu,és még ahhoz is buta hogy úgy csinálja hogy ne legyen gyanús számodra az egész.
2015. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
És te hogy éred el,ha mondani akarsz neki valamit ?
2015. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
online kommunikálunk, facebookon, skypeon
2015. jún. 26. 08:07
 8/37 A kérdező kommentje:
a talikat is így beszéljük meg :S és ebből kezd elegem lenni!
2015. jún. 26. 08:09
 9/37 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem lenne ebből egy idő után.
2015. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Nem akar még közeledni.

Szerintem nem nős, hanem befordult most, talán sok érzelmi feldolgoznivalója van, és előbb jött neki ez a kapcsolatlehetőség, mint készen állna rá, de azért nem akarja elszalasztani.

2015. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!