Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők Magyarországon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők Magyarországon miért szeretik jobban a barna és fekete hajat, mint a szőkét a férfiakon?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 07:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
ez egy hazugság... Mindenki a szűűűűkéket imádja...
2015. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is a barna haj,barna szem tetszik,valahol olvastam, hogy ez kedvességet,melegséget és megbízhatóságot sugároz. És van benne valami!(viszont a napbarnított,kreolos bőr már nem tetszik)


Egy hideg kékszem számomra nem kedves :) Se a zöld. Természetesen tudok példát is mondani arra, hogy szőke hajú,kékszemű srác mennyire tetszett,még fiatal koromban.

2015. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát engem több nő koptatott le azzal, hogy a szőke, kék szemű férfiakat szeretik és nekem barna a szemem és hajam is. Szóval azért van ellenpélda is, nem lehet általánosítani...
2015. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Nyilván keleten azért szeretik jobban (már ha így van, kétlem), mert ott az a ritka és a különleges, illetve azért, mert európa-centrikus szépségideál van mindenütt, és gyakorlatilag mindenki arra szocializálódott, hogy a nyugati, európai vonásokat tartsa szépnek.

Én nem gondolnám, hogy itthon annyira lényegesen megoszlana a dolog, hogy ki szereti a szőkét, ki a barnát, és azt is kétlem, hogy valaki a "nem megfelelő" hajszín miatt utasítana el bárkit is.

2015. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt hallom vagy olvasom, hogy szőke hajú férfi, mindig a mesebeli herceg jut eszembe, tudod, a "szőke herceg fehér lovon" dolog. Habár én sem tudom ennél jobban megmagyarázni, de valahogy a szőke haj nem vonzz, kevésbé kelt "férfias" hatást. :/ Továbbá egyetértek azzal, amit az egyik hozzászóló mondott: ha jobban bele gondolok nem is gyakran látok szőke hajú férfiakat. Ettől függetlenül semmi bajom nincs vele, és nem hajszín alapján válogatok. A haj hossza viszont már kicsit fontos. Szóval, ha valaki hosszú hajú, onnantól nem számít a hajszín. A vöröstől kezdve, a feketén át a szőkéig, lehet bármilyen.
2015. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de nekem is inkább a sötétbarna hajú srácok jönnek be, a szőkék az esetek 90%-ában valamiért nagyon nem. Amúgy nem hinném, hogy azért tetszik ez a nőknek, mert egzotikus, mivel az emberek nagy részének barna a haja Magyarországon is. :D
2015. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!