Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tekintik egyesek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintik egyesek az átlagos jelzőt negatívnak, miközben a szónak nincs ilyen értelmezése?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 07:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Mert az átlagos érdektelen, nincsenek emlékezetes tulajdonságai, öt perc múlva mindenki elfelejti.
2015. nov. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az átlagos azt jelenti, hogy sem pozitív sem negatív értelemben nem tűnik ki, de attól még nem biztos, hogy érdektelen, felejtős, csak nem szokatlan.
2015. nov. 17. 08:00
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit azért negatív, az a jelentése, hogy nem figyelemfelkeltő, nem fog meg az illetőben semmi, fel se figyelek rá.
2015. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Milyen átlag? Mert pl az átlagfizetes(160ezer netto) sokaknak álomszeru fizetes és irigykednek arra aki annyit vagy tobbet kap. Pedig csak átlagos.
2015. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én úgy értelmezem ezt a kifejezés, hogy nem olyan típus, akire elsőre már a kinézete alapján felkapod a fejed, de nem is az, akitől rögtön elfordulsz. Egy átlagos pozitív és negatív irányba is mehet, egy semleges típus.
2015. nov. 17. 08:58
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De épp ezért negatív. Mert sok olyan van akire viszont elsőre felfigyel az ember, és velük szemben hátrányban lehet az, aki csak átlagos.
2015. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell lepontozni minket, szerintem elég jó magyarázatot adtunk, attól függetlenül, hogy te nem ezt akartad hallani.
2015. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem tartom negatívnak, mert sokan eleve nem a tömegből kitűnő társ mellett érzik jól magukat, inkább olyannal jönnek össze, aki "ismerős", aki "nem lóg ki a tömegből".

A kollégáim nagy része átlagos, akikkel együtt utazom a buszon reggelente munkába és este haza, azok nagy arányban átlagosak, én nagyrészt átlagos vagyok, és egy szintén átlagosnak tekinthető férfi a jelenleg legvonzóbb számomra. Az ízlés szubjektív, az átlagos egy objektív kategória.


Ha csak engem nézünk, az öltözködésemmel nagyrészt átlagosnak számítok, mert ugyanazt veszem, amit a legtöbb ember, pár ruhadarabom az emberek öltözködését tekintve nem átlagos, mivel én szeretek kalapokat/sapkákat hordani, és a többség nem hord, ugyanakkor megtehetné, mert kínálat van, a cipőméretem, ha a boltok kínálatát nézzük, kilóg az átlagosból, mert keveset hoznak, de ha azt nézzük, hányan küzdenek ugyanezzel a problémával, akkor átlagosba tartozom.

2015. nov. 17. 09:22
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
De épp ez az, hogy nem objektív kategória. Egy srácra aki nagyon bejön nekem, baromira nem mondanám, hogy átlagos, mert nem ez jut eszembe róla, hanem az, hogy mennyire vonzó, jóképű, stb. Másnak lehet átlagos de nekem nem. Ha valaki azt mondja valakire, hogy átlagos az általában annyit tesz, hogy "jó oké nem ocsmány, de nem az esetem". Ki szokott mondani olyat, hogy "Hú, nagyon tetszik éppen egy srác, olyan átlagos!" :D
2015. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Amiről te beszélsz az az ízlés. De attól az átlagos még átlagos marad, mert tucatnyi olyanba botlasz az utcán, vannak párkapcsolataik azoknak is, aki nem tűnik ki elsőre. Aki az én kiszemeltem, ő nem elsőre tűnt ki, olyan ránézésre, akár a többi ember, az én ízlésemnek megfelel, de ennek a többi hasonló külsejű is megfelel, akiket az utcán látok, megismertem és így lett vonzóbb a többi ugyanilyennél.
2015. nov. 17. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!