Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a nőket ha sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ha sír egy férfi?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért, és milyen gyakran.

Ha közeli hozzátartozó temetése miatt sír, vagy mert szerencsétlenül beütötte magát és olyan fájdalmakkal jár, hogy kicsordul a könnye, ha alkalmanként fordul elő, nem zavar.

Ha rendszeresen elpityeredik minden apróságon, az baj, akkor vagy elkényeztetett hisztis, vagy pszichológusra van szüksége, súlyos pszichés betegség jele is lehet a sok sírás.

2015. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ha nem napi rendszerességgel történik akkor szerintem nem gáz.

Személy szerint én nagyon hízelgőnek tartom ha a párom mer előttem sírni (ez 5év alatt 2x fordult elő). Szerintem jó ha néha láthatják a nők, hogy nem egy darab sziklával élnek.

2015. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar... Basszus! Most belerondítottam ebbe a jó kis általánosító kérdésbe. Bocsánatot kérek.
2015. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Egyenrangu felnek tekintem a ferfit a kapcsolatban.

N

2015. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is az,hogy zavarja őket.Ha egy érzékeny férfit látnak benned,aki folyton sír,nem fogják nőnek érezni magukat melletted.Persze vannak,akik pont az ilyen "lányos"fiúkra buknak.
2015. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

merhá' egy férfi csak akkó sír, ha épp levitteja a heréjit a srapnel!!!!!!!!


Megha kifogyott a sör a hűtűbő karácsonyelőtt!!!!!


Na jó gúnyolódás off


Nem értem miért zavarja ez őket.

2015. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem pl. az zavarna ha a "férfi" az első randin elsírja magàt mert espresso helyett véletlenül latte-t hozott ki a pincér. Na jó, ez nem csak az első randin zavarna. És lefogadom, a férfiakat is zavarnà, ha a nők csinálnák ugyanezt.
2015. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Indokolatlan esetben az is zavar, ha egy nő sír. De egyébként ha egyértelmű, érthető oka van rá, akkor nem zavar. Max az zavar a kérdésben, hogy nem ezt a felállást szoktam meg, én vagyok a sírós, a párom "dolga" engem vigasztalni. A szerepcserében nem érzem magam annyira komfortosan, de ha úgy adódik, igyekszem ennek megfelelni.
2015. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7


az jobb, ha felpattan odaugrik a pincérhez és beleveri a fejét a falba "ÉN LATTE-T KÉRTEM MAGA IDIÓTA!!!" felkiáltással, utána beperli a helyet és még el is dugítja a wc-t grátisz.

2015. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

???????

2015. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!