Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézzek ezek után a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Barátnőm aki 29 éves mesélt arról kikkel volt eddig kapcsolata és mikbe ment bele. Valamelyik este iszogattunk és szóba kerültek a régi dolgok, meg hogy bele ment olyanba amit ha elmondana akkor nem úgy néznék rá, szexben csinált olyan dolgot. Arról nem mesélt mi volt, ja, meg hogy néhány haverral többen is gruppenben nyomatták. Kicsit kiakadtam, szeretem, imádom, régóta együtt vagyunk de nem tudom ezek után mit gondoljak róla.
2015. nov. 18. 13:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
24%

#10


A legtöbb csaj olyan mint orbán viktor... "ne arra figyeljenek amit mondok hanem amit csinálok"


Megy a duma, hogy a nők milyne szentek, de a többség nem az, csak jól el van hitetve... Hogy a csajok milyen jól megválogatják kivle vannak - de máskor meg 1 hét után összefekszenek másokkal, mert csak.

2015. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

#10

Nem azt írtam, hogy zavarna ha a férfinek több partnere volt előttem, bár a 20-30 már elég meredek, ilyen férfit nem tudnék már komolyan venni. A jelenlegi barátomnak sem csak 1-2 nővel volt előttem dolga, de az ő száma még épp határeset.

Engem a hímsoviniszta gyökérség zavar, ha valaki szerint egy férfinek szabad sok nővel lenni, de ugyanez a férfi már nem állna össze olyan nővel, aki sok férfival volt. Az ilyeneket messzire kerülöm inkább.

2015. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

#12


Meg az a közvélekedés hogy a nők szentek, a férfiak meg kivétel nélkül perverzek meg szexmániásak... Sok helyen ez szentírás és kész ez így van. Erre még rá is erősít a média, meg mindig találnak 1-1 prverz vén trottyot aki tovább erősíti ezt (Verebes István pl)

2015. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

#13

Ezt ma már szerintem senki nem gondolja így :D

2015. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
44%

12:

"a hímsoviniszta gyökérség zavar, ha valaki szerint egy férfinek szabad sok nővel lenni, de ugyanez a férfi már nem állna össze olyan nővel, aki sok férfival volt"


Mindig az ellenkező nem dönt. A másik fél dönt. Engem zavar hogyha egy nő X-nél több férfival volt. Ezt én döntöm el és ez alapján választok. Ha zavar, nem jövök vele össze. Ha nem zavar, összejövök vele.

Egy nőt pedig zavarhat vagy nem zavarhat, hogy én X számú nővel voltam. Ezt a nők döntik el. Ha zavarja őket, nem jönnek össze velem. Ha nem zavarja őket, akkor összejönnek.


Nincs ebben semmi hímsovinizmus. Mindig a másik fél, az ellenkező nem dönt arról, hogy zavarják-e a mások számai, a másik fél számai.

2015. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
35%

#14


Na ja csak a megítélés más. nagyon más. Ha csávókám beszél erről akkor az disznó, prverz, blabla, ha a csajszikám akkor meg "szexi" "fel meri magát vállani, milyen jó ez". De rengeteg ilyen van. Ha kiderül egy csajró hogy nem hord alóneműt az utcán, az mennyire király. Ha ugyanezt egy fickó teszi akkor általános elítélés. Ha egy csaj hord férfgatyát, az jó. Ha egy férfi női alsóneműt hord, az meleg, crossdresser meg minden. Ugyanígy a nadrágos nő oké, a szoknyás férfi nem. (kivéve skócia).

Ha férfi pofont ad a nőjének dutyi. Ha a nő a férfinek körberöhögik a csávót, nem lesz semmi bünti.

2015. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
A kérdező ugyanaz a konzervatív csaj,aki egyik nap feltett egy kérdést,hogy a barátjáról megtudta hogy gruppenbe is nyomták.
2015. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%

Kit érdekel? Egyébként olyan furcsa, mi az, hogy nem jönnétek össze olyan lányról, akiről kiderül...? stb

Komolyan a partnerek száma valakinél szóba kerül a randin? :D

Úgy nézz rá, hogy ennyi embert kipróbált, és mégis veled szexel. Úgyhogy büszke lehetsz magadra.

2015. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
34%

18: Eddig 5 lánnyal szexeltem az életben. Eddig MINDEN lánnyal szóba került a korábbi partnerek száma, Legkésőbb fél-1 hónap után. Volt aki maga hozta fel hogy ő mennyivel volt, volt aki ő kérdezte meg hogy én mennyivel és én visszakérdeztem és volt hogy fordítva.


Ez pedig miért ne számíthatna?

Szerinted ugyanúgy fog a férfiak 90%-a megítélni egy nőt, aki eddig 5 partnerrel volt előtte az életben, mint aki 50-nel? Most őszintén.


Az meg hogy "ennyi embert kipróbált, de mégis veled szexelt", nem visszás? Mert esélyesebb hogy te csak egy vagy a sorban és utánad még épp annyi lesz majd mint előtted, minthogy pont nálad fog megállapodni, mert te annyira király vagy.

2015. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
55%
10-es. Meg amiről nem tudsz ;-) :-D
2015. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!