Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézzek ezek után a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Barátnőm aki 29 éves mesélt arról kikkel volt eddig kapcsolata és mikbe ment bele. Valamelyik este iszogattunk és szóba kerültek a régi dolgok, meg hogy bele ment olyanba amit ha elmondana akkor nem úgy néznék rá, szexben csinált olyan dolgot. Arról nem mesélt mi volt, ja, meg hogy néhány haverral többen is gruppenben nyomatták. Kicsit kiakadtam, szeretem, imádom, régóta együtt vagyunk de nem tudom ezek után mit gondoljak róla.
2015. nov. 18. 13:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos igen. Pont az ilyen felfogású emberek miatt hazudnak a nők a múltjukról. Ha érzik hogy elfogadják őket, akkor avatnak be minket. Én jobban szeretem tudni az igazat mint hazugsága élni. 27/F
2015. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm elgondolkodtatóak a válaszok... a férfiak többsége nem akar magának olyan nőt, aki sok pasival volt (vagyis könnyűvérűt), a nők meg ezen fel vannak háborodva, hogy nehogy már ez számítson...
2015. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Neked kell eldönteni, hogy neked ez belefér-e vagy sem.


Ha neked nem tetszik a barátnőd múltja, egész életedben ferde szemmel fogsz rá nézni, és meg fogod vetni azért, amiket csinált, akármit is mondanak itt a gyakorin, hogy ugyanaz az ember, és a többi...


Valakinek ez számít, van, akinek nem, NEKED kell eldönteni te melyik vagy.


27N

2015. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az nem tetszik a hölgyeknek, hogy nekünk "szabad" nekik meg nem, de ez nem azt jelenti, hogy mindenkivel összeakarnának feküdni. Szerintem elég jól értelmezhető mi a probléma.
2015. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
80%
3 vagyok és nőként írtam, hogy a múltja ellenére szeretem a párom. Nekem nincsenek nagyon extra élményeim, se sok szexpartner ( de nyílván ha lett volna se kötném senki orrára).
2015. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
9%

24. Na azért nem hiszem, hogy azoknál a "macsó" csávóknál lenne ez probléma, akik 40-50 nővel is dugtak...szerintem őket pont nem érdekli hány pasival volt az épp aktuális kis barátnőjük!


Inkább az olyan pasikat, akik kevés nővel voltak. És ők joggal várhatják akkor el, hogy a barátnőjök se legyen "könnyűvérű".

Legalábbis joguk van tudni, hogy így megmaradjon nekik a választás lehetősége, hogy így is akarják-e vagy sem. Amelyik nő meg nem mondja meg az igazat, az hazudik, hogy más színben tüntesse fel magát!


Bevallom én sem voltam sok nővel (hűha most lúzernek számítok a nők szemében, na ez meg a másik...), egyéjszakásom nem is volt, csak tartós kapcsolataim. Így én miért ne várhatnám el, hogy olyan barátnőm legyen, aki szintén hasonló "beállítottságú"?

2015. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
81%
Elvárhatod. De akinek 30 ( 40-50-100) d*gópajtija volt, ne ossza az észt és ítélkezzen. (Véleményem szerint)
2015. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

19-es

miért? minek erről beszélni, így ilyen formában?

Persze korábbi barátnőkről esett szó, tudom hogy kik voltak a barátnői a jelenlegi srácnak aki érdekel (és direkt nem azt írtam hogy hányan!) tudom a történetüket, mert jóban vagyunk, és mert fontos részük volt az életében.

De amögött hogy valaki 10 lánnyal járt vagy 3-mal sok történet van.

Nem lehet ezt ennyire leegyszerűsíteni, hogy na babám ha a N>5 ahol n a barátok száma, akkor mi végeztünk.

2015. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#21


Jah, sokkal jobb tudni, hogy az előző pasijai - mondjuk úgy 50-en - hogyan mentek át rajta, időnként többen is... Részletesen... A feka 23 centis farkán át, a helyi ciguson át a Mr.Gyurmáig mindenkiről tudni jó... Meg hogy mire számíthatsz :) Ahogy nő a bevándorlás nő az esélye, hogy "színcsere" lesz.

2015. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!