Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Januárban lesz a párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Januárban lesz a párommal a 4. évfordulónk és valami szép, emlékezetes helyre szeretném elvinni, eddigi tervek szerint belföldön. Lehetóleg Dunántúlon belül maradjunk. Wellness, és hasonló kikapcsolódásra gondoltam,3-4 éjszaka. Tudtok ajánlani? F/20

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el Zalakarosra az Aqua Parkba. Vagy Harkányba. De Igal is jó, bár annak inkább gyógyfürdő jellege van. Dombóvár Gunarasfürdő? Ezek jutottak eszembe. Mondjuk Zalakaros kicsit messzebb van ezek közül.
2015. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen válogatok, bár januári még nincs fent szűrőben, szóval nyálazgatni kell. :) Ismerősök többször voltak már ezzel wellnessen, és csupa jót hallottam.


(Most nézem, hogy srácként írsz, máris irigy vagyok :D Bár az én páromnak jutna eszébe a dolog helyettem, mi is évfordulóra készülünk :( :D)

2015. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!