Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mutatja minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutatja minden ember többnek magát, mint ami? Figyeld a kulcsszavakat

Figyelt kérdés

Nyilvan azzal a céllal teszik az egészet, hogy többnek tűnjenek..de ez miért is jó nekik? Holott az egész egy álca és nem élnek azon az életszinvonalon, csak próbálnak felkapaszkodni.


Kulcsszavak:



2015. nov. 19. 01:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Mégis mi bajod van neked az Iphone-al? Az egy király telefon, akinek nincs sok zseton, annak is érdemes rá spórolni, mert hosszú távon megéri."


Nem mondtam, hogy bajom van vele.

Nekem azzal van bajom, hogy 240 ezres telefont vesz, mert az "nem akad", aztán meg nyíg, hogy nincs pénze, holott egy 50 ezres telefon is kiszolgálta volna.

De nem, mert neki 100 ezerből telefonhitelt kell bevállalni, ami a fizetésének a 25%-a.

2015. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia


Nem mindenki azért lizingel autót hogy villogjon. Hanem mert jobb ötletnek tartja mint egy 20 éves autót folyamatosan szervizelni.(persze nem biztos hogy igaza van , lehet a régi autóval jobban jönne ki anyagilag)


Van aki pedig megszokott egy életszínvonalat és nem akarja alább adni, azért vesz fel hitelt.(de ezzel csak rosszabb helyzetbe sodorja magát hosszútávon)


Lakáshitelre azt mondom , lehet jobb ötlet mint bérelni , így ezt nem ítélem el.


De egyébként jól látod a dolgokat nagyon sokan csak a látszat miatt vesznek drága holmikat, pedig nem is engedhetnék meg maguknak. Villogni akarnak mások előtt hogy nekik is van bmw meg szifon.

Ezeken csak röhögni tudok , például mikor a menő manó megveszi a németből behozott rommá tört bmw-t amit itthon összehenkelnek, aztán csodálkozik hogy folyton szervizelni kell meg nem stimmelnek a vasárolt alkatrészek. Hát hogy a csudába stimmelne mikor 5 különböző évjaratú autóból faragta össze a magyar szaki. A másik mikor megveszi a jobb kormányos menő autóját , mert az 500 ezerrel olcsóbb volt. Aztán a közlekedés meg kínszenvedés vele itthon.

Nem egy ember van a környezetemben aki ilyen hogy villog a dolgaival, telefon, autó, vagy bármi amit éppen vett.

Én csak röhögök rajtuk, ha nekik ez kell csináljak, én boldogabb vagyok hogy van pénzem felgumizni a kocsim , nem húzom a szám ha ki kell cserélni ezt azt benne ,mert még ki tudom fizetni. Fizessék ők csak a hitelt és tekeredjenek fel az első fára a lefutott gumijaikkal.

Hány ilyet láttam már jesszusom csilli villi bmw meg fukszos alufelni a gumi meg mindegyiken kuka...szerinted? Pff ész hová mész?

2015. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok, a kocsimat apum örökségéből vettem, így is kaptam érte oltásokat, és bizonyos emberektől kapok most is. Volt, aki irigy volt a kocsira, pedig nem luxusautó.


Az IPhone-okkal én sem vagyok kibékülve, bár informatikusként az egész apple-lel bajom van :D Nekem egy Lumiám van, tökéletesen működik, bár lassan cserélem, de csak mert a kijelző a csere után már nem úgy működik, ahogy a gyári kijelzőjével, és 2 hónap után úgy döntöttem csere lesz belőle, ezt meg lehet megkapja anyum.


Házat a következp évben hitelre szeretnék venni, mivel az albérletben jelenleg 3an vagyunk, arról nem is beszélve, hogy a kutyámat sem hozhattam magammal. A hitel kb annyi, mint egy egy szobás lakás bérleti díja, és így nem szólnak bele, hogy kutyám van, és nem tehetnek ki. Arról nem is beszélve, hogy a házam egyik szobáját ki tudom majd adni, így jót is teszek egy kutyás társammal (aki kiveszi majd) és valamennyit csökkent a hitelen, mert abba fizetem bele.


Ezek nem felvágások szerintem, a környezetemben elég kevés ember vág fel, szerencsére.


De találkoztam már olyannal, aki összejött a pénzéért egy pasival, elveteti magát, a pasi kocsit vett neki, fizeti a hitelét, a tanulmányait, a gyerekét is eltartja... szóval igen, léteznek sajnos ilyen emberek is.

2015. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Még kihagytam, hogy persze a csaj házában laknak, amit az apja épített meg neki, és ott is lakott, míg a csaj az előző pasijánál élt. Aztán a csaj hazaköltözött az új pasijával, és kitették az apjukat.


Az ilyenek általában emberileg is nullák, amolyan szociopaták, hisz kivel akarják, azokkal elhitetik, hogy milyen jófejek :) De amúgy amint már nincs hasznuk belőle, hátbaszúrják.

2015. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A téma nagy részét kifejtették előttem, én a telefonos részhez szólnék hozzá:

Bár nem ájfón (helyette S6 :D), de én is az a kategória vagyok, aki a 90ezres fizuból a negyedét a telefonszámlára költi, mert részlet és díjcsomag, mert csak ahhoz adták.

És nem azért teszem, mert menőzni akarok, hanem mert 15 éves korom óta küszködtem azzal, hogy használhatatlan telefonom volt feltöltőkártyával, ami pillanatok alatt elfogyott, és én voltam a csóri, aki még csörgetni se tud.

Kihasználom a díjcsomagot, amire költök, így megéri, a telefon pedig nagy álmom volt. És ha működik a telefon, akkor nem fogom két év múlva lecserélni, ha lejár a részlet. :) A 30ezres noname telefont viszont bizony évente cserélgetni kellene, mert a technika napról napra fejlődik, és ha véletlen el talál romlani, akkor esély sincs az új alkatrészre. (Szintén tapasztalat.) A nagy márkákhoz viszont van, ezért nekem megéri a drága telefon.


(És kérdésedre válaszolva: igen, szívom a fogam, hogy így meg vagyok lőve megélhetés terén, mert a 90ezerből rögtön csak 60nal gazdálkodhatok minden hónapban, abból meg nem lesz albérlet. De tegyük hozzá, 90ből sem. :D Viszont valamit valamiért. Én választottam ezt, és tudtam, mire vállalkozom.

Hitelem viszont nincs, max. diákhitel, ami megint muszáj volt, hogy egyetemre tudjak menni, mert szülők nem támogattak, ösztöndíj meg nálunk nem annyi volt, mint némelyik pesti egyetemen, így az nem képzi a téma részét.)

2015. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!