Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tud megtetszeni senki. Miert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud megtetszeni senki. Miert?

Figyelt kérdés

2honapja kileptem egy kapcsolatbol es ugy erzem siman tul is vagyok rajta. Napi szinten beszelgetunk, baratok vagyunk, viszont.

En probaltam mas agak fele nezni, de nem hogy megtetszik valaki, masra nezni nem birok, lehet az akar egy "magam ala pisilek" ferfi is, de erdektelen szamomra. Abban biztos vagyok, hogy O mar nem erdekel Ugy. Eleg buta kerdes, tisztaban vagyok vele, de mintha kioltek volna belolem az osszes erzest. Mi lehet ez?


2015. nov. 16. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A használt rongy már csak ilyen.
2015. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki fog meg,ami normális.Inkább,mint hogy az első adandó alkalommal szóba állj egy újabb jöttmenttel.Idő kell,míg magadban teljesen feldolgozod,amit fel kell.
2015. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még az a szerencse hogy 2honap alatt a vilag nem tetszett meg, 2 honap nem a világ!! Nem muszály minden jott mentnek megtetszeni.Ezt hívják úgy hogy megbecsulod magad!

Nekem is volt olyan hogy 1evig se dobogtatak neg a szivemet!


De mondjuk azt sose tudtam tudom megérteni ha egszer egy kapcsolat veget er hogy lehet barátságban maradni azzal az emberrel akit "valamikor szereted szerelemmel es sex is volt utanna viszont jópofizni?

Normalis párkapcsolatban ezt a "barátságot"mar nem viheted be egy ujj szerelembe hisz a jövőbeli parodnak nem hiszem hogy tetszene.

Es az is hulyeseg hogy csupán "barátság"van. Szerintem itt csak néha osszejarogatasrol szol amit a masik fel kihasználva ürítést végez....azzal a mondattal hogy"nem tudok toled elszakadni "

Azota mar ferjenel vagyok es boldog.

2015. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még őt szereted, ezért le is zár az agyad, szíved más felé való nyitási szándék előtt. Amúgy szokj le erről, hogy jóban maradsz az exeiddel, mert egy értelmes férfi ez nem fogja neked elnézni. Az ex nem véletlen ex.
2015. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiölték belőled az összes érzést az más kategória. Az lelki terrorizmus, agymosás vagy kitudja micsoda, bármi lehet... Ha gyakran találkoztok, akkor nagyon valószínű, hogy mégsem zártátok még le teljesen a kapcsolatot, hanem inkább mostanában kezdtétek el csak elvarrogatni a szálakat. Lehet, hogy furcsán fog hangzani, de egy kapcsolat megszakítását sokszor hasonlóan kell kezelni mint egy halálesetet. Természetesen nem arra célzok, hogy hullaházba kell küldeni az exünket, mert az brutális leszámolás, filmekbe illő elégtétel, véres vendetta lenne. :-) Arra gondolok, hogy egy befejeződött kapcsolat elgyászolására is elegendő időt kell hagyni saját magunknak. Kényszerből beleugrani egy új kapcsolatba csakazért, hogy legyen valakink nem feltétlenül érdemes. Inkább várd ki türelemmel ameddig újra őszintén szerelmes leszel valakibe, addig pedig ápolgasd saját magadat, hozd rendbe mindazt, amivel az elmúlt kapcsolatod ideje alatt kevesebbet tudtál foglalkozni. Ez azért jó, mert akkor majd a leendő párod is egy önmagával megbékélt, kipihent személyiségű embert kaphat s ez mindkettőtökből kedvező, konstruktív hatásként fog visszatükröződni.
2015. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!