Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Felköszöntötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Felköszöntötök valakit férfinap alkalmából?

Figyelt kérdés
Ma van.

2015. nov. 19. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Köszi hogy emlékeztettél :)

Apukámnak és nagypapámnak lehet hogy írok.

2015. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

#6


Dik, femináci. Nem irigylem a barátod... Tényleg találkoztam is vele, tele van cipőlenyomatokkal a feje.

2015. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megnéztem, mi minden van még ma: [link]


Én nem sajnálom a férfiaktól. Ma is vannak köztük tahók, nőket elnyomók, vannak, akik közben átestek a ló túloldalára, és igen, még mindig nem sikerült mindent egyenrangúvá tenni, nekem is sokat kellett küzdenem, hogy elismerjék a tudásomat nőként IT téren, de sokat javult a helyzet, és vannak férfiak, akikkel lehet egyenrangúként együttműködni, munkahelyen, családban, bárhol. Ők megérdemlik, hogy ilyenkor kiemelten gondoljunk rájuk. Én ilyen egyenrangúan együttműködő férfiaknak köszönhetem a szakmai előrelépésemet, a bizonyítási lehetőséget.

2015. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

# 13:


Én is így vagyok vele. A nők között is vannak tahók, férfigyűlölők, mint a 6-os válaszoló, de vannak értelmes nők is, akik megérdemlik a nők napját.

2015. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!