Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mennyire jelentene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire jelentene problémát számotokra, hogy az egyébként számotokra igencsak szimpatikus udvarlótokról (vagy akár már párotokról) kiderülne, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
El tudnátok képzelni kapcsolatot egy ilyen férfival? Vagy lennének bizonyos fenntartásaitok? Mit gondoltok, mikor illik ezt a tényt a férfinak közölnie?

2015. nov. 20. 13:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%
#6, az miért nem egy döntés, hogy valaki mind a két nemhez vonzódik? Már persze csak abban az esetben, ha vonzalom, vagy a nemi irányultság döntés kérdése lenne.
2015. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Monogám vagyok és hetero, nagyon meglepõdnék ha a párom akivel lassan 4 éve együtt vagyunk hozzám vágná, hogy biszex. Nem örülnék neki, így is félek, hogy talál jobbat ( nem vagyok nagy szám) :D
2015. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11%
Nálam kizáró ok, de ne kérdezd, miért. Ez nem férne bele nálam.
2015. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

# 8: Borzasztóan dühös lennék a férfira, hogy nem közölte az elején, mert azért ez elég fontos tényező. Ez kb. olyan, mintha elfelejtené közölni a randizós időszakban, hogy házas, vagy gyereke van, vagy valamilyen fontos tényezőt, ami eléggé befolyásoló egy párkapcsolatra nézve.

Úgy érezném, hogy elvette tőlem a döntés lehetőségét, hogy el tudom fogadni ezt a helyzetet, vagy sem.

Szóval borzasztóan dühös lennék, és emiatt garantáltan még csak el sem gondolkodnék azon, hogy akarok-e tőle bármit is. Nem tudnék olyannal lenni, aki átvert. (Átverés alatt itt azt értem, hogy nyilván annak tudatában ismerkednék az illetővel, hogy megfelel az "átlagos" ismerkedő populációnak, tehát heteroszexuális, független, stb., és minden ettől eltérő dolgot neki kellene közölni már a legelején. Mert nyilván nem fogok rákérdezni mindenkinél az első randin, hogy ugye heteroszexuális vagy... Te pedig nyilván tisztában vagy azzal, hogy a nő annak tudatában ismerkedik veled, hogy heteroszexuálisnak hisz, és ha meghagyod ebben a hitében, akkor az az én szememben átverésnek minősül.)

2015. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%
Én nem nevezném férfinak azt,aki a f..zra bukik.
2015. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Hát gyorsan kiszeretnék belőle.

Nekem ez nem férne bele.

2015. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy került szóba a nyitott kapcsolat, illetve poligamizmus?

Ne keverjük a szezont a fazonnal!

2015. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem oké lenne a dolog :)


A megcsalásról annyit, hogy a hetero-, bi- és a homoszexuálisok is szerintem kb ugyanolyan arányban csalják meg a párjukat, ez nem ettől függ.

2015. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%

A nyitott kapcsolat stb úgy került szóba hogy én mint nő nem tudom neki megadni azt amit egy férfi ez pedig vagy nyitott kapcsolatot jelent vagy szakítást, mert ha onnantól fogva csak én vagyok neki akkor nem biszexuális életet él hanem heteroszexuálisat.


Mivel ez a másik szándékos megtévesztése, vérző szívvel de dobnám.

2015. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha tudom nem jövök össze vele. Ha később tudom meg, szakítok. Engem taszít.

Szerintem ezt azért az ismerkedés szakaszban illene közölni. Becsapásnak érezném ha már szerelmesen, lenne egy kapcsolatom tervezném a jövőt erre benyög valamit ami az egészet borítja. Egy kapcsolatban már megismeri az ember annyira a másikat, hogy tudja hogy viszonyul ehhez a kérdéshez.

2015. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!