Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb pasinak bejönnek a nagyon alacsony nők, még a magasaknak is? Egy 170cm-nél magasabb csak meg már gáz.

Figyelt kérdés
A nagyon pici, ilyen 145-155 centis csajokra úgy buknak a pasik mint a legyek. Még az ilyen 190 centis pasik is. Az meg ha magas a csaj, az legtöbb esetben rossz. Ha megkérdeznek egy pasit, hogy milyen egy ideális testmagasság egy nőnél, 90%-ban felső korlátot szoktak mondani.
2015. nov. 21. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne nagyon határ, mert 2m-en felül vagyok :)
2015. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
Nekem spec egyikkel sincs bajom. Mindkettőnek megvan a maga előnye.
2015. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

145-155cm csajos? Alig vannak ilyenek, talán 1 ilyet ismerek, őt szivatják amiért pici. :D

Biztos, hogy ezt a felnőtt kategóriába akartad írni?

2015. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Most belegondolva...én 3 ilyen lányt is ismerek és egyik se csak ismerős volt,hanem többnek indult :D

De tényleg mindegy a magasság!!!

2015. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak hogy lásd, hogy van ellenpélda is: 196 centi vagyok, és 175 centi alatt kb esélytelen. A 160- centisektől kb a hideg kiráz :D (azért, mert látványos a magasságkülönbség, és másról se lenne szó, és ettől már herótom van).

Az ideális lány számomra 190 centi körüli, csak alig van.

2015. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
190 felett vagyok, nekem bejönnek a 170-175 magas csajok. ilyen magassággal még bátran felvehetnek mellém magassarkút. volt egy időszak amikor tetszettek az alacsony 160 magas csajok, de rájöttem, hogy a magasságom miatt jobban passzolnak hozzám a magasabbak.
2015. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazából szívesebben lennének gyerekekkel, de azt nem szabad.

Akkor találnak egy méretre nem felnőttnek látszó lányt, nőt. Sok alacsony lány szívesen vállalja a kislány szerepet. Érdekes.


Persze, hogy nagyon furán néz ki fél méter különbség, de nem az a lényeg az ilyen pasiknak, ahogy látszik, hogy hogyan viselkednek.

2015. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!