Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lánynak még semmi tapasztalata nincs, vagy ez nem számít és ha tetszene, járnátok vele?

Figyelt kérdés

17/L

Kort és nemet is légyszi


2010. márc. 20. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszene egyáltalán nem zavarna.. 17/F
2010. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nagyon aranyos tud lenni.


Jó tanácsként csak annyit, hogy ne ódzkodj a szexualitástól, de nyilván ne is add magad oda 1 hét alatt. Csak szépen fokozatosan.

2010. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Nem zavarna, sőt talán jobb is, mint a már "használt állapotban lévő". Bár ez személyes dolog


16/f

2010. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

17 éves múltam, és azért kérdezem, mert volt akitől már megkaptam, hogy zavarja, mert nincs kedve ahhoz, hogy neki kelljen új dolgokra tanítgatnia.

Várnám még a többiek véleményét is. :)

2010. márc. 20. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban nincs semmi baj ha ilyen téren tapasztalatlan, most ne a kort nézzük, ha tetszik és meg tudom szeretni akkor nincs akadálya. 26/f
2010. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez most ugye csak valami vicc? 17 éves korban már elvárják, hogy tökéletes tudásod legyen egy felnőtteknek kitalált dologban????????????? a végén még az óvodában mindenkit kiképeznek rá... 32L
2010. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, azért egy 17, lassan 18 éves nem egy óvodással van egy szinten. Viszont tényleg nem értem, ha valakit ez zavar.
2010. márc. 20. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:

27f


Ha lelkes és nem gátlásos akkor kész öröm tanítgatni egy ilyen csajt, de ha nem képes kezelni a helyzetet és mindenféle lankasztó hülyeséget csinál hogy leplezze zavarát, az borzalmas alkalmakat tud okozni! Volt már ilyenben részem. Viszont elmagyarázni és megmutatni egy fiatal lánynak hogy hogy működik a puncija az több mint izgalmas. ;)

2010. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szintén az a véleményem, mint az előző válaszolónak.

19/f

2010. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bertalan János ***** válasza:

Srác válogatja, az első nőmmel 3 évig voltam együtt akinek én vettem el a szűzességét, jó volt, de nem érdeklődnék tapasztalatlan lány után már.


20/F

2010. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!