Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves egyetemista, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves egyetemista, nem eljárós, nem bulizós lánykét hol, hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha párt akarsz magadnak, akkor nem is baj, hogy nem szórakozóhelyen akarsz párt keresni magadnak.

Ajánlom a társkereső oldalakat, ott is vannak normális férfiak, csak jól kell választani.


26/N

2015. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Ha egyetemista vagy akkor biztos városban laksz, ilyen 100 ezer fölöttiben. Akkor 21 éves csaj létedre, hogy lehet, hogy nem szólít le napi 10-20 pasi az utcán ismerkedés céljából? Még egy átlagos csajnak is megvan simán annyi egy városban. Vagy nagyon csúnya lehetsz, vagy kendőt hordasz az arcodon vagy nem tudom.
2015. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
23%
Nem azért nincs hapsid, mert nem jársz el, hanem mert 140 kiló vagy.
2015. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakon, egyetemen, könyvtárban, gépteremben, uszodában, plázában...stb. Kétségtelenül szerencse is kell hozzá. Az meg hogy utcán nem szólítanak le, még nem jelent semmit, én itt Budapesten nagyon ritkán szólítok le lányokat, mert látom rajtuk, h sietnek, meg itt amúgy is olyan ridegek az emberek, h nem szeretik, vagy hülyének néznek ha leszólítod őket. Ebben rohanó világban nem könnyű ismerkedni. Akinek szerencséje volt összejönni valakivel az könnyen beszél.
2015. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Társkeresőn, ott csak válogatni kell. Csak vigyázz, nehogy megerőltesd magad a sok levél átolvasása és a választás közben!
2015. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy nagy igény van a fiatal nem bulizós lányokra, pláne ha csinos vagy. az átlagos szórakozóhelyeket nem ajánlom, mert ott nem lehet normálisan ismerkedni és én ha bulizni megyek egy ilyen helyre akkor általában haverokkal és a cél, hogy kiengedjünk bulizzunk egy nagyot amibe nem fér bele az ismerkedés. sokaknak nem fog tetszeni, de szerintem vannak normális randi oldalak ahol jól lehet ismerkedni. nagy számok törvénye alapján könnyebben belefuthatsz egy hozzád illő személybe mint bárhol máshol. persze az is fontos, hogy nyitott szemmel járj a világban, mert sosem lehet tudni. azt is sokan mondják, hogy utcán, boltban, könyvtárban stb... de az én tapasztalatom az, hogy hétköznap az emberek mindig sietnek, mindenki el van foglalva az éppen aktuális ügyes bajos dolgával. pl.: utazás közben az összes csaj a telefonját nyomkodja vagy éppen fülesen keresztül zenét hallgat, így eleve nincs is rá esély, hogy valaki megszólítsa. és még vedd hozzá, hogy ha éppen rossz napja van az illetőnek és valamire nagyon koncentrál akkor ha topmodell vagy akkor sem fog lépni, mert mással van elfoglalva.
2015. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az 1. ismerkedik, azert irta ki hogy no + a korat.
2015. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kuldj egy fotot
2015. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb kiindulás, ha a hobbidon keresztül találsz magadnak párt. Tök mindegy mi az a hobbi, de menj olyan társaságba, ami emiatt gyűlt össze. Ha sportolsz, akkor máris adott, akkor is ha pl futni szeretsz, menj el csoportosan szervezett edzésekre, ha kézműves/művész hobbid van, az is jó, mindig lehet találni egy workshopot, találkozót, stb. Ha számítógépes játékok, akkor egy ilyen jellegű találkozó, con akár, mindig van valami.


Ha ez nem jön be, akkor lehet próbálkozni a társkeresőzéssel egyébként, de mindenképpen közelit keress és nem túl sok beszélgetés után (2-3 nap max) találkozzatok. A társkereső csak az utcán leszólítást helyettesítse, ne ott randizzatok. Fontos hogy hamar találkozzatok személyesen és ha működik a dolog, akkor utána is sokat. Ehhez meg az kell, hogy a környékeden keress. Vannak erre is megfelelő oldalak, telefonos appok is.

2015. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 aladar12 ***** válasza:

pl suli könyvtárban, órákon, ha jársz edzeni a kondiban, uszodában stb.

a másik, látogasd az egyetemi bulikat, hidd el megéri. új embereket ismerhetsz meg, akik segíthetnek mindenféle dologban és nem csak meg akarnak húzni.

2015. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!