Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jellemzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jellemzi a nőket az, hogy melyk a kedvenc boltjuk?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, nekem már az is fura, hogy van kedvenc boltjuk. :)

Régebben ismertem egy csajt, aki szinte mindig a Pull and bearben vett ruhát.

Most pedig egy olyannal akadtam össze, aki zara és ccc parti. Mennyire lehet következtetni ebből? Milyennek mondanátok őket, a boltjaik alapján?


2015. nov. 22. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az Alexandra és a Libri a kedvenc boltom. Rólam azt lehet elmondani, hogy szeretek olvasni. :D
2015. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Akinek a kedvenc boltja ruha- vagy cipőbolt, abból sok jót nem nézek ki. Akinek könyvesbolt, az már szimpatikusabb :)
2015. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kedvenc bolt? :-D Nekem csak olyan tekintetben van "kedvenc" boltom (több kategóriában), hogy mennyire megközelíthető, és munkaidőm után is nyitva van-e, és ha igen, meddig, illetve van-e ott az, amire szükségem van.

Speciel a lábméretem a cipőboltok kínálatával nincs szinkronban, szóval ebből a szempontból megvan az a néhány üzlet, ahol biztosan kapok olyan méretet és fazont, ami jó rám. Sajnos nem mindig olcsón, de nem az én választásom, hogy az én méretemben szűkös a kínálat. :-)

2015. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ebből azt tudod leszűrni hogy gagyi mindkettő.
2015. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Stílust lehet belőni vele. Nyilván ha valaki egy bizonyos stílust részesít előnyben, akkor azokat a boltokat keresi, ahol olyan stílusú ruhák vannak.


Nekem például 1-2 éve változott egy kicsit az ízlésem és azóta leginkább a Stradivariusban és a Springfieldben vásárolok.

Cipőkben pedig én is CCC mániás vagyok, mert megfizethető és vele ellentétben a Humanic, ami régen jó volt, mostanra már nagyon drága, minőségben pedig szar, a Deichmannról nem is beszélve..


Szóval annyira lehet következtetni, hogy a csaj milyen stílusú ruhákat hord leggyakrabban.

2015. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja és ettől még nem mondom kedvenc boltnak, mert szerintem ez hülyeség. :D Egyzserűen csak ott vásárolok a legtöbbet.
2015. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Külföldi oldalakról rendelek,nem érdekelnek az itthoni boltok.
2015. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ruha kb.tök mindegy olyan értelemben,h évszaknak megfelelő, normàlis és àrban elfogadhatò legyen. De az a nem mindegy,hogy a Tescoban vagy a CBA-ban éri-e meg megvenni az ebédhez valòt, meg a tisztìtòszert és tàrsait.

Következő baràtnőd ezt is nézze.

2015. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ezek milyen stílust képviselnek?

1. Pull and Bear

2. Zara, Ccc


Én mindig úgy vásárolok, hogy bemegyek mindenhova, és ami tetszik, jó rám azt megveszem. Nem tudom eldönteni, melyk milyen. Mondjuk a zara elegáns, ez még nekem is feltűnt. :)

2015. nov. 22. 15:57
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálam a Deichmann 90%-ban jó, csak az én méretemben ott is szűkös a kínálat, de ha van, az jó, és tartós is, még akkor is, ha akciós. A CCC stílusa nem tetszik, és ott még nem láttam rám való méretet. Viszont a Keletinél van egy nagy cipős bolt, gyerekkorom óta vásárol ott a család cipőt, csak azóta tulajdonost váltottak, ott eddig mindig volt méret, bár árban nem a legolcsóbb. Illetve nekem a kínaival sem szokott gondom lenni, ha van méret és fazon.

A strapabíróságra mindig odafigyelek, pont a méretprobléma miatt, nincs mindig rám való, így bírnia kell minden cipőmnek akkor is, ha nem kímélem.

Egyszer volt egy cipőm, amit 12 évig gond nélkül tudtam használni, azt úgy vettük, hogy 10 ezer fölötti árról értékelték le 2 ezer alá, készletkisöprés miatt, mert bezárt a bolt.

2015. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!