Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Köpjem be őket? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köpjem be őket? Szerintetek mi lenne a helyes? 21L

Figyelt kérdés

Rájöttem egy viszonyra.


Ismerem a szereplőket. A srácot látásból ismerem. A barátnője osztálytársam volt. Az új nőt is csupán látásból ismerem.


Már régebben pletyka keringett róluk, hogy igencsak meghitten beszélgetnek, látható, hogy a srác nagyon vonzódik hozzá. Ha akkor még nem is, de most már tuti van köztük valami, mert láttam őket csókolózni, méghozzá elég szenvedélyesen. Nem vettek észre. A srácnak van egy lakása, ahonnan a csajt többször láttam eltávozni. A környéken lakom. Értelemszerűen ezért kaptam le őket nyalakodás közben a minap.


A nő elég dögös egyébként, a volt osztálytársam/barátnő inkább egyszerű, alkatilag és arcra is átlag.


Tudom, nem az én dolgom, de szerintem tudnia kell róla. Ha tovább folyik (mert szerintem nem olyan rég lett köztük valalmi), még elhagyja a mostanit. Szerintetek elképzelhető, hogy megtetszik neki az új olyannyira, hogy dobbantson a régitől?


Sajnálom szegényt csajt, valamit csak kellene csinálni, nem? Nem hagyhatom, ha már tudomásom van róla, ugye?


2015. nov. 22. 17:11
 1/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Én örülnék,ha szólna ilyenkor valaki. De csak akkor tedd,ha biztos.
2015. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Ja és sokszor a hírvivőn verik el a port,úgyhogy készülj.
2015. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem folynék bele...

Először is lehet, hogy már szakítottak amúgy is.

Másodszor: lehet, hogy a lány tud a szeretőről, nyitott kapcsolatban vannak, vagy bármi más, és akkor esetleg kínos lehet neki, hogy más is tud róla.

Harmadszor: ha nem akar tudni a dologról, akkor hiába a jószándék, te leszel a hibás, ha felnyitod a szemét. Mindig a rossz hír hozóját utálják a legjobban.


Szóval az összes tényezőt figyelembe véve én bizony nem avatkoznék be más magánéletébe. (Voltam már ilyen helyzetben, tudtam a pasi félrelépéséről, nem szóltam a nőnek. Egy hónap múlva maguktól is szétmentek.)

2015. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamat ismerve én szólnék,te is cselekedj szíved szerint.Viszont az valóban igaz,hogy ha már egyszer belefolysz a dologba,onnantól jól nem fogsz belőle kikerülni.
2015. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:
100%

ne kavard meg a xart,mert rád is jut


nem a te életed


igazad van az érzéseidet illetően,de mégse tedd

2015. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ALAPSZABÁLY: Soha ne üsd bele az orrod mások dolgába!


Teljesen mindegy , milyen szándék vezérel, ha ilyenbe belefolysz, abból te csak szarul jöhetsz ki. Hogy miért? Mert nem tartozik rád! A dolgok általában maguktól is megoldódnak, elsimulnak, ha egy kívülálló beavatkozik (úgymond "megbontja a természet egyensúlyát") abból mindenkinek csak még több baja fog származni. A tudás hatalom, de tudni kell bánni vele. Az intelligens emberek nem azért intelligensek mert sokat tudnak, hanem mert tudják, h mikor kell tudásukat átadni más embereknek, és mikor kell csendben maradniuk.

2015. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értettem, egyik sem közeli ismerősöd, vagy barátod...akkor meg? Te vagy a falu Magdi anyusa?
2015. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele a megcsalt nő helyzetébe...

Lehet, hogy tudja, sejti, de nem akarja tudomásul venni, szégyelli.

Ha te beállítasz azzal, hogy tudsz arról, hogy csalják, akkor ledöntöd az illúzióját, és szégyellni fogja magát előtted. Tehát bármilyen jó is a szándékod: őt hozod kínos helyzetbe. nem érdemes.

2015. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!