Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kijutunk a férfi Labdarúgó-Eur...

Kijutunk a férfi Labdarúgó-Európa-Bajnokságra, vagy itthon már nem lesz akkora szerencsénk, mint Norvégiában?

Ne légy naiv!

Óriási nagy szerencsénk volt Norvégiában. Itthon szerintem már nem lesz! Okai: 25 ezer magyar néző előtt már nem játszható az a foci, mint amit kint játszottunk. A nézők a válogatottat jobban bele fogják lovalni a támadásba, és hogyha kitámadunk, akkor a norvégok teljes mértékben ki fognak focizni minket. Norvégiában rúgtunk egy gólt (nem kis szerencsével, köszönjük a norvég kapusnak) és utána beálltunk a tizenhatosunkra sündisznóállásban. És még így is majdnem kikaphattunk volna. Gondolj csak a 3. perc óriási norvég helyzetére (köszi Király), és a 2. félidő norvég kapufájára (köszönjük Fülöp Marci).

2015. nov. 14. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ki fogjuk védekezni. A Storck gyerek azért nem annyira hülye, hiába szeret hazárdírozni. Majd rúgunk nekik még egyet, aztán menjenek haza heringet zabálni. GO MAGYAROK!
2015. nov. 14. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Azért amellett hogy tényleg rohadt nagy szerencsénk volt jó párszor, rohadt nagyot védekeztünk, megérdemeltük teljesen. A norvégoknál kicsit nagy volt az arc, ez visszaütött, a holnapi meccset már komolyabban veszik, viszont szerintem ha az első félidőt ki tudjuk húzni kapott gól nélkül akkor meglesz. Fiatal csapat a norvég, meg azt azért láttuk hogy ha nem úgy mennek a dolgaik ahogy kellene és látják hogy fogy az idő akkor görcsösen játszanak elképzelés nélkül. Ha meg mi szereznénk vezetést akkor ott abban a pillanatban vége lenne, nem tudnának abból felállni. Meglátjuk, az biztos hogy nincs lefutva a dolog, sőt szerintem még mindig a norvégok az esélyesebbek valamivel, veszélyes eredmény a 0:1, de okos focival és küzdéssel meg lesz. Rajtunk szurkolókon nem fog múlni :) A tippem 1:1, 2. félidő elején vezetést szerzünk, a norvégok kiegyenlítenek a 75. perc környékén, de már késő lesz. ROBBANJON A GROUPAMA!!! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!
2015. nov. 14. 16:48