Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rettenetes kisebbségi komplexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetes kisebbségi komplexuson hogyan lehet felülkerekedni 30 éves férfiként?

Figyelt kérdés
Az az oka, hogy nem értek szinte semmihez. Hihetetlen, de így van. Hiába próbálok meg bármit, az balul sül el és ez a páromat is zavarja, hogy szerinte ,,élhetetlen" vagyok. Apám nagyon hamar, tizenéves koromban meghalt, nem sok mindent tudtam tőle tanulni. A kortárscsoportok zöme szintén semmiben sem volt jó, csak az ivásban, lopásban (ma Mo-n a tehetős emberek 80%-a lopásból él, a világ egyik legnagyobb mutyiországa lettünk)így ezeket nem akartam eltanulni. Van két diplomám, munkámban átlagos vagyok, semmi extra. Kézügyességem nuku. Ez egy kicsit zavarja a barátnőmet, hogy bármihez nyúlok, nagyobb kár lesz. Autót nem tudok szerelni, ha gáz van. Szerencsére biciklit azt igen. Elektromossághoz, vízrendszerekhez nem értek, tehát boilert, gázkazánt, áramköröket, vízcsapokat, vízvezetékeket, mosogépet, mikrót, tv-t sstb nem tudok megszerelni. Nem megy, és kész. Hiába próbálom, mindig csak rosszabb lesz a vége. Fúrni, faragni, ácsolni megint csak nem tudok. De próbálkozok, ha ez jónak számít. Egy nőnek könnyű azt mondani, hogy szedje össze magát, mert elhagyja. Holott ő sem ért ezekhez semmit sem. Ellenben tudok mosni, 6-8 ételt megfőzni, takarítani, vasalni, de ez valahogy nem érdekli. Fát vágni is jól tudok, mondjuk ahhoz nem kell tudomány. Van más pasi így, hogy nem ért semmihez? Ismertek olyat, van párja, vagy egyedül fog meghalni, mert ezt a nők nem bírják? 30 évesen már nem fogom megváltani a világot, nem lesz 100%-os kézügyességem, ezt aláírom. De lehet így élni, hogy a környékemen élő férfiak 80% a ezermester? Nekem ez olyan lelki stressz, hogy sokszor az ereim felvágásán gondolkozom, pedig nem vagyok egy lelkileg gyenge férfi.
2014. márc. 30. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Baze én se tok szart se csak kielégíteni a nőket :D Nehogy már 30 évesen ereket vagdoss barátom.
2014. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd már, hogy mindenki más egy MacGyver! :)

Sok ember van a te helyzetedben, de ők megoldják azzal, hogy szükség esetén hívnak egy szakembert. Te másban vagy jó, ennyi, ne büntesd magadat ezzel! Az a nő meg, aki emiatt elhagyna, nem ér semmit!

2014. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amihez nem értesz bízd szakemberre (ne kontárra!), mert az áram üt agyon, neked bele se szabadna nyúlni ilyenekbe!
2014. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ez szerintem erős túlzás, hogy a körülötted élők 80%-a ezermester. Mármint én 26 vagyok, lány és a korosztályom férfitagjai nagyon messze vannak attól, hogy meg tudjanak szerelni egy boilert vagy vízvezetéket - amennyire én látom. Ehhez konkrét szakmai ismeretek kellenek, senki sem várja el, hogy eleve tudjad, csak azért, mert férfi vagy. Ha van kedved hozzá és rászánható időd, akkor érdemes valaki hozzáértőt megkérni, hogy az alapokat magyarázza el, mert hasznos, ha pl. egy vízcsap beszereléséhez nem kell szerelőt hívni, de csakis akkor, ha kedved van hozzá. Egyedül kínlódni és rosszul érezni magad - szerintem nem éri meg.

Szóval fel a fejjel, emiatt ne érezd rosszul magad! :)

2014. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!