Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek milyen az értéles nő? Milyen tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen az életetekben azt is leírhatjátok.
2015. nov. 23. 21:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Értékes*,bocsi.
2015. nov. 23. 21:21
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Aki letudja írni azt hogy értékes!!! :) :) :) viccelek!

-HŰSÉGES!!!!!

-Vicces,jó humorú de ugyanakkor komoly ha arról vanszó

-Több mindenről szeret beszélgetni

- ( jó az ágyban! ) ha nem az majd az lesz! mondjuk igazából ilyen nincs mert ugyanis az! :)

- Szeret azt csinálni vannak jó ötletei...

- Nem árt ha éppen szeret vmit tevékenykedni a konyhában..de akár ha nem akkor együtt!!!

- helyén a szíve!

- szép (ez relatív is lehet)


nagyon hirtelen ennyi!!!

2015. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem olyan, aki értelmileg és érzelmileg is érett, céltudatos (de nem önző és törtető), tud figyelni a másikra, vissza is tudja adni azt, amit kap. Legyen családias, humoros, nem kell, hogy öt diplomája legyen, de értsen az élet dolgaihoz, és lássam rajta, hogy van valamilyen elképzelése a jövőjét illetően. Mondjuk ez csak egy fejben létező ideáltípus, mivel soha senkinek nem kellettem, így csak azt tudtam leírni, hogy milyen típusú nőt szerettem volna magam mellé.
2015. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok! Igen a 2es 3as választ összegyúrva úgy nagyjából ilyet! :)
2015. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan tulajdonságok amik nem árt ha megvannak, de nem kötelező, sőt szerintem nincs is olyan nő akiben minden megvan ezek közül. Legyen kedves, aranyos de amikor kell akkor komoly, ha épp olyan a helyzet akkor tudjon felszabadultan nevetni, ő is akarjon boldog lenni. Nálam a lexikális tudás nem számít inkább az, hogy érdeklődjön a dolgok iránt, legyen intelligens gondolkodása, a problémákat kommunikációval és ne erőből akarja megoldani. Próbálja meg kimutatni az érzéseit, fogadja el a törődést, a szeretetet és visszafele is tudjon adni. Legyen kísérletező típus akár konyháról, kirándulásról, szexről vagy bármi egyébről legyen is szó. Mindenek előtt legyen őszinte, cserébe ő is ezt kapja. A hűség ezek után szerintem nem kérdés de leírom ha ez számít valamit. A többi ami ezeken kívül van, már csak érdekesség és extra.


Írhatnám pl. hogy szeresse az xy filmeket de nincs értelme, mert ha pont nem az a kedvence akkor épp attól lesz érdekes számomra :)

2015. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Legfontosabb az hogy főzzön, meg mossa a ruhákat, vasalni se árt :Dd ezek nem mennek, na meg cuki bújós, nekem ennyi . Ha szeretem akkor úgyis ezek döntik el.
2015. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja persze, aztán az írÁstudatlan, nagydarab csalfa hiszti gépekkel jöttök össze, akik egy rántottát nem tudnak csinálni, de leszoopnak titeket bármikor-. -
2015. nov. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem az itteni embereket, miért pontozzák le azokat a válaszokat, amelyek még szólnak is valami tartalmasról.
2015. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!