Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » /Fiúk/ Szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

/Fiúk/ Szerintetek melyik a jobb: nagyon rondának lenni smink nélkül vagy szép de sok sminkkel?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert az vagyok csak érdekelne :D
2010. márc. 21. 00:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de hány meg hány olyan férfit ismerek, akinek egy ronda, smink nélküli csaj a kedvence. Persze ezek inkább a természetességet, természetet szerető pasik.


Vannak pasik, akik a plázacicákra buknak, és nagyon sok plázacica még sminkkel is ronda arcú. Mégis ő tetszik nekik. Némelyik sminkkel szép, de anélkül nem igazán.

A plázafiúk inkább a kifestett lányokat szeretik (még ha smink nélkül csúnya is), ezt vettem észre.


De tudod, az, hogy valaki tetszik-e, az annyira szubjektív. Aki az egyiknek tetszik, a másiknak nem. És régen az osztályból az egyik fiú azt mondta rám, hogy én vagyok a legrondább lány, akit valaha is látott, a másik meg azt, hogy én vagyok a leggyögyönyörűbb lány, akit valaha is látott. És ezen vitatkoztak. :D (Akkoriban smink nélkül jártam suliba.) És akkoriban az utcán is mindig kétféle beszólást kaptam, az egyik az, hogy elkérik a telefonszámomat, meg hogy elvihetnek-e egy körre motorral, meg ilyenek, a másik beszólás meg az volt, hogy "De ronda vagy b... meg!"


De egyébként is nagyon sok lányt láttam már kisminkelve gyönyörűnek, s ahogy később egyszer véletlen megláttam őket smink nélkül, láttam, hogy nem kifejezetten szépek. Nem rondák, de nem is szépek. Olyan natúr arcuk vot, sima emberi arcuk. És nagyon-nagyon kevés olyan csajt láttam, aki smink nélkül is igazán szép.


De ha ronda, lehet a hajon változtatni, melyik áll neki jobban, teljesen megváltoztatja az összképet. Elég sok embert ismerek, aki csupán a frizuraváltoztatástól szép lett, vagy legalábbis közepesen szép.

2010. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!