Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok képtelen szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen szakítani? Volt veletek hasonló?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és szeretem is de tudom hogy nem vagyok szerelmes. Kezd kicsit sok lenni nekem ez az egész úgy érzem. Viszont szakítás gondolatától is rosszul vagyok. Tudom hogy nagyon ki lenne és én is. Nem tudom túlélném e. Viszont érzem hogy eza kapcsolat minden más rovására megy, és nem is vagyok teljesen boldog benne. Nem tudom elhatározni magam hogy mit tegyek. Egyszerűen képtelen vagyok véget vetni neki. 23 évesek vagyunk. Tudom hogy gyenge vagyok de nem tudok mit tenni... Hasonló volt már veletek? TApasztalat?
2015. nov. 24. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfuggo vagy, felsz egyedul lenni, mintha az valami szornyu dolog lenne... Nepbetegseg ez mar manapsag. Pedig mennyi mindent kepes lennel magadrol tanulni es magadert tenni, mennyit fejlodnel, ha nem ragaszkodnal gorcsosen ahhoz a tudathoz, hogy legyen valakid.. A jovoben hatvanyozottan megterulne.


"Nem tudom, tulelnem-e" - ugyan mar.. Igen, sz-r lenne az elejen, de hosszu tavon csak magadnak tennel jot.


"Tudom hogy gyenge vagyok de nem tudok mit tenni" - Ez szanalmas kifogas, dehogynem tudsz, az egesz csak elhatarozas kerdese. Csak az idodet pazarolod, inkabb tespedsz a boldogtalansagban, minthogy kilepj a megszokottbol.. Ez eleg szomoru.

2015. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez mindent elmond:


" Viszont érzem hogy eza kapcsolat minden más rovására megy, és nem is vagyok teljesen boldog "


Ne légy hülye!!! mikor mind2en lehetnétek olyannal akit igazán szerettek! -.-

2015. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember jár hasonló cipőben mint te, hiszen a legnehezebb dolgok egyike az életben a változás. Szerintem te már elkezdtél szakítani, hisz ez óriási lépés, hogy felismerted hogy nem vagy már szerelmes, nem vagy boldog és már tudatosult benned hogy nélküle kell folytatnod az életed. Szedd össze az erődet és vele is közöld, arra is gondolj hogy vele szembe se fair dolog ha húzod az időt. Hidd el hogy nem csak neked lesz jobb egy idő után, de neki is esélyt adsz ezzel a lépéssel hogy a kezdeti fájdalmak után tudjon olyan embert találni aki szereti is őt, nem csak úgy vele van.
2015. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!