Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult már veletek elő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már veletek elő, hogy rámenős személyt, vagy megunt társat betegség megjátszásával próbáltatok elűzni, kiábrándítani?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Rámenõs személyt azzal ûztem el,hogy megmutattam a valódi arcom. Manipulatív szemét ember vagyok es csak úgy tudtam megszabadulni tõle ha megutáltattam magam vele.

De ez akkor volt mikor már tõlem függött és értelmes kapcsolatot nem tudott mással kialatkítani

Azóta boldog egyenesbe jött az élete és utál engem. De megérte, az õ érdeke is volt.

2015. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Te nem az exem vagy véletlen 1-es??

Egyébként a válaszom nem. Egy bunkó paraszt hozzám képest matyóhímzés tud lenni, meg találom a lekoptatás módját megjátszott betegség nélkül is. Ha csak nem megjátszott elmebetegségről van szó. Abban jó vagyok.

2015. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, egyik ilyen az elmebetegség.Volt olyan pasi, aki rám volt szállva, külsőre megtetszettem neki és folyton jött utánam, próbált ismerkedni, de nem tetszett és vette a jelzéseket, hogy nem érdekel.Végül hagytam, hogy mellém üljön és beszédbe elegyedtünk, nos akkor megjátszottam a debilidiótát.(ostoba fejek, grimaszok, fejrángatás, rángatózás, dadogás, selypítés.).A srácnak szó szerint leesett az álla és valósággal elmenekült.Később még néha láttam mikor mentem a buszhoz, de nagy ívben elkerült.szóval hasonló történetekre gondolok, volt-e valakinek?
2015. nov. 24. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!