Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik veszekedésfüggő ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik veszekedésfüggő ember?

Figyelt kérdés
Olyan,aki mindig ellenségnek akar látni valakit meg haragudni valakire?
2015. nov. 25. 02:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. Konfliktuskeresonek hivjak. Leteleme a vita, veszekedes. Altalaban a kolerikus szemelyiseg tipusra jellemzo. Nem Te vagy a problema, hanem ilyen a szemelyisege.

N

2015. nov. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szokás kérdése. ellenszere: mozgalmas, tartalmas élet kevés unatkozással és sok igazi beszélgetéssel.
2015. nov. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Párom szerint én is az vagyok kb. Kár hogy nem látja az okát legtöbbször. Van hogy kedveskedik aztán (nem mindig!, de van hogy) lecsapja de nem érti miért veszekszem aztán mégis. Ilyenkor azt szoktam mondani, persze csak én veszekszek saját magammal. Amikor mindig más után kell pakolni az sem egy örömteli dolog egy idő után... Ha ilyeneken veszekszek, nem érzi jogosnak. Szóval már mindegy, mert ha egy hétig nem szólok egy rossz szót sem, én mindennap leszidom őt - azt mondja. De amikor ő veszekszik, akkor azt mondja: te is ezt szoktad! S ha netán ok nélkül förmed rám, azt meg legtöbbször észre nem venné magától, csak ha rávilágítok. Aztán belátja. Én is bocsánatot kérek tőle ha tudom, hogy nem volt jogos tőlem. De mondom neki: azért vitázunk nehogy unatkozzunk.


Sokszor azt hisszük poénból van a vita, pedig általában a félre értett beszélgetés következménye, vagy nem egyformán gondoljuk a dolgokat. De unalmas is lenne ha mindenben egyet értünk. Bár az állandó vita az sem jó, az is igaz.

2015. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Sőt, fájdalomfüggő is van. Ez vagyok én.
2015. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Sokáig elhittem az exemnek, hogy én ilyen vagyok... Aztán szakítottunk, a mostani kapcsolatomban nincs veszekedés, minden konfliktust higgadtan megbeszélünk, az exemnek pedig a jelenlegi kapcsolata is viharos.
2015. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Ismertem is egyet. Legjobban úgy lehet megszívatni, ha nem szólsz hozzá. Egy idő után eldurran az agya, és szét fogja akarni verni a fejedet. Igazából csak egy kiadós verésre vágyik, szóval ha kéri nyugodtan lehet neki adni, meg fogja érdemelni. Mert ezt akarta.
2015. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Soha ne legyen velük dolgom, nem bírom az ilyesmit :)


#3:

A ti problémátok az, hogy nem tudtok jól kommunikálni egymással. És nektek ez jó? Komolyan azt gondolod, hogy ha mindig egyetértenétek, az unalmas lenne?

2015. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

6-os.Mért kéne megszívatni?

Amúgy,hogy lehet felismerni az ilyet?

2015. nov. 25. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak ha büntetni akarod, de nem éri meg :D. Inkább kerüld el messziről. Úgy a legkönyebb felismerni, hogy a bizalmadba férkőzik, nyájas, aztán a leggyengébb pillanatodban elkezd terrorizálni mert olyan kedve van. Jellemző rájuk a mániákus depresszió, azaz az egyik pillanatban hízeleg, a másikban meg a képedbe orditja, hogy egyszer úgy is agyonb*szlak. Olyankor vörös az illető feje, és remeg a szája az idegességtől. Érdekes állatfajta, de inkább kerülendő :D.
2015. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen
2016. márc. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!