Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem megbocsájthatat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megbocsájthatatlan szakításra adó indok ha a párkapcsolatban az egyik fél lenézni a másikat, és folyton éreztetni akarja, hogy ő az okosabb?

Figyelt kérdés
Jelen esetben arról van szó, hogy a barátnőm nem becsüli meg azt amit tanulok, mert szerinte hülyeség és nem ér semmit.
2015. nov. 25. 05:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Konkrétan miről van szó?:)
2015. nov. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Arról, hogy ő orvos és szerinte minden más hülyeség, és nem ér semmit egy orvosihoz képest.
2015. nov. 25. 05:18
 3/16 A kérdező kommentje:
Mármint, orvosnak tanul.
2015. nov. 25. 05:18
 4/16 anonim ***** válasza:

így leírva szarul hangzik, hogy ennyire alapvető dolgot nem fogad el benned.


miért nem csak orvosokkal vegyül, ha nem értékel mást?

2015. nov. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Beképzelt,szűklátókörű liba,már ne haragudj.

Itt nem konkrétan csak arról van szó, hogy a te konkrét tanulmányod nem tetszik neki,hanem alapvetően mindent és mindenkit lenéz, aki nem orvosnak tanul.

Ez nem egészséges gondolkodásra vall,ami elég nagy probléma, lesz neki,az életben,ha nem változtat, és neked is,amennyiben vele maradsz.

Orvosnak lenni,embereken segíteni nemes, szép foglalkozás,ha kellő alázattal párosul,nincs is baj.

Majd megérti ez a buta liba is idővel,ha kicsit érettebb gondolkodású lesz.

2015. nov. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szülei is orvosok, aki nem egyetemista azt számításba se veszi. Mármint úgy értve, mint lehetséges pár vagy lehetséges barát/barátnő.
2015. nov. 25. 06:43
 7/16 anonim ***** válasza:

Én már rég kiraktam volna, tdod kinek kéne ilyen ostoba liba!


Amúgy sajnos elég sok medikus/ka beképzelt. ÁOK-val gólyatáboroztunk, hát azok (a leendő egyetemisták) kb. hozzánk sem szóltak, vagy mintha a trónon ülnének. Szánalmas és nevetséges volt.

Az instruktorunk mondjuk jófej volt (24 éves rezidens).

2015. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A legtöbb orvos ilyen... legalábbis akikkel én találkoztam. Van rokonom, aki orvos, őt a család azon részén istenítik. Én mindig annak a családnak a fekete báránya voltam, és most, informatikusként is mehetek a francba, mert az nem szakma, bezzeg az orvosi. Ott az egyetemen tudást szereznek, én meg csak fedettpályás távolba nézést tanultam.


Javaslom dobd a barátnődet, mert szánalmas amit csinál. És ha bekerül a szakmába még inkább fenn fogja hordani az orrát.

2015. nov. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is félig informatikus vagyok.
2015. nov. 25. 08:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy egészséges párkapcsolatban a felek kölcsönösen tisztelik egymást. Miért van akkor veled? Amúgy nem lehet mindenki orvos, de ő sem lehetne villanyszerelő vagy informatikus, vagy ács... De eltértem a tárgytól. Dobd a csajt! Ha neki csak az orvos számít embernek, akkor keressen magának valami hozzá hasonló öntelt alakot. Valamelyik sokat bizonyított, ráncos seggű professzor biztos hajlandó egyengetni a pályáját...
2015. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!