Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fer az a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fer az a volt barátomtól hogy több mint fél év után jön vádaskodni hogy az egész kapcsolatunkat én erőltettem?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve szakitottunk de csak az utóbbi hetekben kezdet el közöttünk elmérgesedni a helyzet. És ő már azt is felvetette hogy én erőltettem a kapcsolatot. Annyi volt az egész hogy én elmondatam neki hogy hogy is érzek iránta,utána meg már ő kezdett el közeledni. Aztán meg még egyszer rákérdeztem konkrétan hogy akkor mi is legyen (szerettem volna teljsen tisztán látni) és utána már tényleg minden simán ment.

Erre most ő meg jön ezzel? Egy párkapcsolat nem egy emberen dől el, az a véleményem. Ráadásul azthiszem hogy van annyira erős a jelleme hogy maga tudjon dönteni.

Vagy én látom rosszul?

16/L


2010. márc. 21. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele, nagyon ritkán működnek az újra felmelegített kapcsolatok.

L18

2010. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod ott? Ez csak szenvedés.
2010. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!