Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátotok hogyan viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátotok hogyan viszonyul ehhez? Férfi véleményeket is várok!

Figyelt kérdés

A barátom megtiltotta, hogy srácokkal beszéljek, vagy csak rájuk is nézzek.. Még egy mondat erejéig se szólhatok hozzájuk sehogy sem.. Még akkor sem ha esetleg egy idegentől kérdeznék valami fontosat .. Hiába ültem már le vele beszélni erről, de ő nem enged.. Nem akarja. Pedig nem vagyok egy flörtölgetős típus, és ha van barátom egyértelműen nem csalom meg.


Szerintetek? Véleményetek?

Tapasztalatokat is várok! Voltatok már ilyen helyzetben? Mi lett a kapcsolatotokkal végül? A ti barátotok ehhez hogyan viszonyul?


2011. aug. 26. 11:12
1 2 3 4
 1/37 napietus ***** válasza:
88%

egy pasim próbált meg ilyesmit, azonnal repült. a férjemnek eszébe nem jutna bármit "tiltani".


figyelj, ez nem normális, ez az ember egy BETEG ÁLLAT. fuss, vissza se nézz! és ne írd most, hogy "de szereted", mert terrorizálni fog mindig. ez csak rosszabb lesz.

2011. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
21/F vagyok lassan 3 éve vagyok együtt a barátnőmmel én ebbe nem szólok bele hogy kivel haverkodhat és kivel nem, nem vagyok az a féltékeny típus, és a barátnőm is elég kemény fából van faragva, tehát tud magára vigyázni, én nem tiltom meg neki hogy fiúkkal haverkodjon, nem egy fiú barátja van én is ismerem őket de van olyan is akit nem ismerek. A te barátod az csak féltékeny semmi más, ez meg arra utal hogy nem képes megbízni benned ami egy kapcsolatban nagyon nagy probléma.
2011. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha többszöri megbeszélés után sem érti meg, hogy ez nem normáils dolog, én otthagynám, az biztos. Senki ne szabja meg, kivel találkozom és kivel nem, kivel beszélek és kivel nem... ahogy én sem szabom meg senkinek. Párom néha szokott látványosan féltékenykedni, ha egy férfi ismerősömmel beszélek vagy találkozom, akivel régebb óta ismerjük egymást, mint vele. De mindketten tisztában vagyunk vele, hogy nem komoly. Én is szoktam hasonlót eljátszani. Válójában bízom benne, és tudom hogy nem csalna meg, főként nem egy ismerőssel. Ahogyan én sem. A te párod pszichiátriai eset, nem normális a viselkedése.
2011. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%

Nekem még ilyen tapasztalatom még nem volt. Mondjuk nehéz lenne megtiltani nekem,hogy ne beszéljek fiúkkal...

Még nem volt rá példa hogy ilyet kértek volna tőlem.


Próbálj Vele beszélni erről.. mert ez így nem lesz jó, tönkre fogtok menni...


22/L

2011. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 éve vagyunk együtt.

De nálunk ilyen még nem fordult elő. Ez teljességgel lehetetlen,hogy ne szólj férfiakhoz,akkor apukádhoz,és ha van fiútesód azokhoz sem szólhatsz!?

Szerintem a párod,nem teszi ezt jól,ezzel csak elvadít majd magától.

2011. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Az elsővel is teljesen egyetértek, vigyáznod kell vele. Én otthagynám, ez 100%.
2011. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy olyan pasit, aki nem akar a rabszolgatartód lenni, és nem nyomorítja meg az életedet!


Komolyan mondom, mert ezek a féltékenységi megnyilvánulások az idő múlásával csak rosszabbodni szoktak. Szerintem találsz te egy hozzád illő normális pasit is, nem kell alárendelt szerepet vállalnod egy zsarnok mellett.


Pedro

2011. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális! És teljesen kivitelezhetetlen. Mi van ha megszólít valaki? vagy csak kérdése lenne? Áhh ne tedd tönkre magad és neki se hagyd. Koptasd le még tudod!
2011. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy megtiltotta? A tulajdona vagy? Szerintem nem.


Az én barátom nem tilt meg nekem semmit (én se neki), de én nem is hagynám. Tudom magamtól is, hogy hol a határ, és nem csalnám meg sohasem, de azért a barátaimmal beszélek, akkor is, ha fiúk, ahogy néha idegenekkel is.


Még próbálj vele beszélni, de ha nem megy, akkor én nem erőltetném ezt a dolgot, mert később majd egyte több mindent akar megtiltani.

2011. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 napietus ***** válasza:
95%

ja, a másik: az ilyen ember gonosz. a célja, hogy ne legyen Neked senki más, csak ő. most még csak a férfiaktól "tilt el" aztán ugyanezt fogja játszani a barátnőiddel és a családoddal is. és ha ezt eléri nyert: a markában leszel, nem tudsz majd senkihez fordulni segítségért, mert elszigetelődtél már mindenkitől.


ezt nem engedheted meg. az ilyen nem nyerhet. hagyd el, még ma! (ezt egyébként valószínűleg hiába mondjuk, mert már befolyásol annyira, hogy ne merd megtenni. akkor legalább hideg fejjel gondold végig, mi zajlik itt.)

2011. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!