Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő megalázza magát azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő megalázza magát azzal, hogy keresi egy olyan férfi társaságát, aki csak megdönteni akarta?

Figyelt kérdés

Emberileg nagyon megszerettem valakit, de amióta nyilvánvalóvá vált számomra, hogy többet akar tőlem, nem igen v. csak nagyon keveset kommunikálunk, pedig igen sűrűn vagyunk egy légtérben. Nekem hiányzik ennek az embernek a társasága. A kémia működött közöttünk, de számomra semmi sem jöhetett volna szóba, hiszen még barátnője is van az illetőnek, szeretője nem leszek senkinek. De akkor is hiányzik, bár valamilyen szinten rosszul is esik, hogy így végződött az el sem kezdődött barátságunk. Szerettük egymás társaságát, ma csak elmegyünk egymás mellett. Attól tartok, tökre megaláznám magam, hogy keresem őt, és talán még félre is értene és újra próbálkozna.


25/N



2015. nov. 25. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress mást akivel működne.
2015. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egész biztos,hogy félreértené és újra próbálkozna.
2015. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát a megoldás az, hogy átnézek rajta, és teljesen közömbössé válok?
2015. nov. 25. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,megpróbálhatsz őszintén elbeszélgetni vele,de alighanem ez az amit te megalázónak éreznél és ő valószínűleg úgyis kibújna az őszinte válasz alól.
2015. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmondtad már neki ezt így, ahogy ide leírtad?
2015. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, de gondolkodom rajta, hogy előállok valami hasonlóval..
2015. nov. 25. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, aztán a továbbiakban rá hagyom a döntést.
2015. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kár ezen ennyit agyalni, főleg ha egyértelművé tetted számára a Te álláspontodat.

Egy pillanatra se gondold, hogy Te lennél az egyetlen akit meg akarna dönteni, így ilyen alapon egyetlen nővel sem kellene már beszélgetnie - jó, kicsit túloztam.

Ha valamennyire ismered, akkor nyilván megbízol annyira benne, hogy nem fog megerőszakolni. Ha emberileg szimpatikus és jól kijöttök, miért ne lehetne ez egy barátság továbbra is? Az más lenne, ha megpróbálna rád mászni mégis...

2015. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis.

Egyrészt nem tudhatod, mit akar, te csak gondolhatsz valamit arról, hogy ő vajon mit gondol, mit akar. Még házastársak sem tudják egymás gondolatát kiatlálni, cska feltátelezések lehetnek a mésikról.

Másrészt TFH tudod, mit gondol, mit akar; miért te kéne viselkedj az ő érzéseinek megfelelően? Nincs sajátod?:)

2015. nov. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!