Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú idő után végre találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú idő után végre találtam egy szimpatikus úriembert, egy hullámhosszon vagyunk, de van barátnője. Tipp, ötlet, bármi?

Figyelt kérdés

Igazából csak sztorikat, meg ilyeneket akarok hallani, bármi jöhet :D :)

19/L


2015. nov. 25. 22:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor sírunk együtt, vagy mi?
2015. nov. 25. 23:16
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát, végül is, sírhatunk. Bár én nem sírni szoktam ilyenkor, hanem órákon keresztül sportolok, vagy elutazom valahova, vagy megnézek 10 részt egyhuzamban egy sorozatból, esetleg rendelek egy családi pizzát dupla pepperonival és dupla sajttal.
2015. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán akar valamit tőled, vagy csak elbeszélgettek? Mondta, hogy így meg úgy szimpatikus vagy, szép vagy, meg kívánatos, meg... nem folytatom? :)

Lehet, hogy éppen gyatra a kapcsolata, és ki van éhezve. Ha így van akkor nyilván örülne, ha tennél érte valamit :)

2015. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy jó fejnek tart, viszont ennyire nem ismerjük egymást, én is mástól tudom, hogy foglalt. Azonnal voltak közös témáink (főleg ami hozzám áll nagyon közel és más egy kukkot se tudott hozzászólni), látom hasonló az érdeklődési körünk, a stílusa, ugyanazt tanuljuk, kedves, helyes srácnak tűnik. Innen a szimpátia :)
2015. nov. 27. 00:23
 15/15 anonim ***** válasza:

Feltétlenül figyelembe kell venned, hogy van valakije, ha ő nem is említette...?

Teszteld le, ha kicsit egyértelműbb jeleket küldesz felé, hogyan reagál. Még jól is jöhet, hogy tudsz a csajáról. Ha rád mozdulna, azt is tudod hogyan értékelni, meg ha nem, azt is.

38F

2015. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!