Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy ilyen helyes pasinak pont én kellenék?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam csúnyának, bár mondjuk lehetnék kicsit vékonyabb, de szerintem elég ízlésesen nézek ki, szóval nem erről van szó. Csak az a helyzet, hogy az utóbbi pár évben több férfi is érdeklődött már utánam, csak nekem nem tetszettek, nem keltették fel az érdeklődésemet. Nem vagyok olyan, aki csak a külső alapján ítél, viszont ha valaki esztétikailat egyszerűen nem tetszik, akkor nem tudok hozzá úgy vonzódni. Nem a tökéletes megjelnésű pasit kerestem eddig sem, csak azt, aki valamennyire tetszik, az egyéb pozitív tulajdonságok mellett.

Viszont több barátnőm is azt hajtogatja már jó ideje, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy így válogassak, mert nekem gyerekem van, érjem be azzal, aki akad, akinek kellek. Lassan már kezdtem is elhinni ezt, meg az utóbbi fél évben nagyon időm sem volt ismerkedni, ezért nem is nagyon foglalkoztam a dologgal.

Kb. egy hónapja megismerkedtem valakivel, aki túl azon, hogy kedves, értelmes, gyerekszerető, okos, és az érdeklődési körünk is hasonló, még ráadásul szerfelett helyes is. Lehet, hogy csak beparáztam, de nem túl tökéletes ez így? Állandóan azt sulykolják a barátnőim, hogy csak olyan férfi jön össze gyerekes nővel, aki nem elég helyes ahhoz, hogy más nőkkel összejöjjön. Ez mondjuk szerintem így hülyeség, de annyit mondogatják...

Most, hogy így ezt leírom, kicsit nevetségesnek tűnik még számomra is, de mostanában komolyan elgondolkodtam ezen. Szerintetek?


2010. márc. 21. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Hú, milyen kedves barátaid vannak...

Amúgy létezhet, persze.

2010. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedvesek a barátnőid mondhatom. Nem lehet, hogy kicsit féltékenyek? Rendben van, hogy a barát megmondja az őszintét, de ezt egy kicsit már túlzásnak érzem. Nem kell mindenben rájuk hallgatni. Persze, hogy létezhet ilyen. Én a helyedben nem agyalnék ezen, hanem belevágnék. Örülj a helyzetnek és használd ki.
2010. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezhet. És ha ilyen barátaid vannak, érdemes inkább azon elgondolkodni, hogy valóban barátok-e vagy csak irigykednek rád. Egyébként egyetértek veled, hogy ha valaki nem tetszik, akkor nem hitegeted. Nekem is van gyermekem, mégsem érzem azt, hogy az első olyan emberrel kellene lennem, akinek bejövök, mint nő. Sok boldogságot nektek! 27L
2010. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez hülyeség, rosszakra hallgatsz.!

ez csak annyi , hogy gyerekkel nehezebb találni valakit , de ez nem azt jelenti , hogy helyes úgymond "jó képű" faszit nem lehet találni gyerekkel. Csak nehéz.

Az a baj , hogy sokan nem figyelnek oda arra ha valaki közelíteni szeretne feléjük mert félnek a csalódástol és nem mernek belevágni egy kapcsolatba mert mi lesz ha később megunja a gyerekemet meg hasonlók.


Nem szabad bezárkózni csupán azért mert az embernek van egy gyereke.


egyszer nekem is volt kapcsolatom olyan nővel akinek gyereke volt , de nekem személyesen nem a gyerekkel volt a problémám el tudtam fogadni megkedveltem meg hasonlók, a csaj is jól nézett ki vele sem volt gond, csak azzal, hogy nem alakult ki köztünk harmónia , és nem tudtam megszeretni a nőt mert nem azt találtam meg benne amit kerestem. Lényeg, hogy nem a gyerek miatt nem jöttünk össze.

27/f

2010. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sztori nagyon hasonlít az enyémre, csak én vagyok pont a fiú... Hol laksz? város? :D
2010. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A barátnőid nagyon kedvesek, mit ne mondjak... Ha nekik is van gyerekük, akkor megkeseredettek, rossz tapasztalatok érték őket, és képesek lennének magukkal rántani :S Ha nincs gyerekük, akkor meg még gázabb, hogy ilyesmivel "biztatnak", milyen barátok ezek?!

Miért ne tetszhetnél az új barátodnak éppen Te? Több önbizalmat! Biztos van sok olyan tulajdonságod, ami megfoghatta ezt a srácot, és nem azt nézte, hogy van-e gyereked vagy nincs! Sok férfit amúgy egyáltalán nem zavar, ha a nőnek gyereke van, sőt ismerek én is olyat, aki még kifejezetten örül is neki!

2010. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bnőidnek kb 15-16 éves felfogásuk van, ne törődj velük. Egyszerűen irigyek! Inkább élvezd a kapcsolatodat:D Ha egy psit igazán érdekel egy nő, akkor a gyerek nem szokott akadály lenni!
2010. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nők... Ha épp nincs probléma, hát csinálnak maguknak :D

Nem kell a barátnők tanácsára hallgatni, döntsd el te, mit akarsz, a te életed! Ha mindenben megfelel, akkor uccu neki! :)

2010. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Igazából ez érdekelt, hogy a barátnőim vélekedése-e az általános, vagy azért a többség nem így gondolja. De akkor jól látom, hogy nem így gondolkodik a többség. Itt igazából két barátnőmről van szó, akik ráadásul néha saját magukkal is ellentmondásba keverednek, mert egyszer azt mondják, hogy felejtsem el, hogy nekem olyan pasi jut, aki olyan hű de jól nézne ki, máskor meg, ha megemlítem, hogy xy tetszik nekem és jó lenne az illetővel találkozni, akkor azt mondják, hogy jaj mit akarok én attól, amikor "ennél" százszor jobbak is vannak. Nem tudom, kicsit zavar, hogy ennyit adnak a külsőségekre, plusz akár van kapcsolatom, akár nincs, mindig beleokoskodnak.

Én nem hiszem, hogy irigységről lenne szó, mivel mindketten kapcsolatban élnek, egyikük ráadásul már menyasszony. Csak nem tudom, miért okoskodnak ennyit, amikor ráadásul mindketten nekem panaszkodnak a párjukra, hogy melyikkel mi a baj, én meg sosem szoktam panaszkodni nekik, mégis azt hiszik, hogy az én életem az, amit nekik meg kell oldani. Kezdem azt érezni, hogy nem is az a problémám, hogy túl tökéletesnek gondolnám ezt az illetőt, hiszen tényleg semmi gond vele, és pont erre vártam eddig, hanem inkább a barátnőim okoskodásával van a gond és ez kezd idegesíteni már. Lehet jobb lenne, ha közölém velük, hogy a saját dolgukkal foglalkozzanak, csak hát a két legjobb barátnőm, és más terüleken mindig tök jó tanácsokat adunk egymásnak.


Ja, annak aki kérdezte, győri vagyok. Esetleg ismerjük egymást? :)

2010. márc. 21. 17:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem, sajnos akkor nem. Pár száz kilóméterrel arrébb lakom. :D de azért sok sikert.. :D
2010. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!