Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnt el a mai nőkből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el a mai nőkből az anyai ösztön?

Figyelt kérdés
Régen egy nő ha már elmúlt 25 éves kétségbeesetten összeállt akár egy útszélivel is hogy gyereke lehessen, mert annyira vágyott rá. Ma már ha szinten minden tökéletes akkor sem, mert ezért azért, amazért. Inkább lemondanak a gyerekről, sokan csak 35 felett szánják rá magukat.
2015. nov. 27. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem tűnt el, csak később vállalnak.


Én pl fiatalon szeretnék anya lenni. :) De nem állok össze akárkivel ezért.


24N

2015. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Hány fős mintán végeztél ilyen irányú kutatásokat, hogy ki tudd jelenteni, hogy működtek régen a nők és hogy mostanában? Remélem, mindkét csoportban legalább 100 főt vizsgáltál, különben a kijelentésed minden alapot nélkülöz.
2015. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan az fáj, hogy nem jönnek össze a csajok kétségbeesésből akárkivel? Hogy tudnak önállóan élni és nem minden gondolatuk a gyerekvállalás körül forog? Hát borzasztó, komolyan...fogadjunk másképp nem tudsz csajt szerezni.
2015. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
19 éves vagyok és nagyon szeretnék még 25 éves korom előtt anya lenni,de sajnos sem párkapcsolatom sem anyagi hátterem nincsen hozzá :( egyébként azért vállalnak később gyereket mostanában szerintem mert az oktatás elég sokáig kitolódik, később válnak az emberek aktív keresővé
2015. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem múlt az el, csak a mai férfiak 80%-a családot max. az utódnemzés miatt akar, illetve azért, mert a saját anyja már nagyon piszkálja emiatt. Család előtt nagyon sok férfi azt hiszi, hogy egy gyerek csak konc a nyakán és ő nem tudja majd teljesen élvezni az életet (nőkkel, drága kocsikkal, saját lakással stb.), mert ott a gyerek és a nő, akit már egyre inkább divat nem feleségül venni (esetleg a gyereket saját névre venni), nem biztosítani neki biztos otthont, illetve az erre való igényt is lehurrogják. Egy-egy srácnak ha drága autója van, azt sokkal jobban szereti, mint a nőt, aki neki szeretne tetszeni minden nap és nem csak. Sokszor az ilyen típusú surmók még verekedni is képesek a csajjal az autó miatt és sajnos ezek a helyzetek szaporodnak, mint a tetü.

Kérdező, ha te nő lennél (vagy talán az vagy), akkor te alapítanál családot ilyen surmókkal? Megkérlek, erre válaszolj.

2015. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

és miért tűnt a pasikból a férfiasság és az hogy nem csak ürítenek, majd ha gyerek lesz lelépnek?


ennyi.

amúgy ma már 25évesen sokan tanulnak, nem tartanak ott anyagilag pl hogy megengedjék maguknak.

2015. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

"mint a nőt, aki neki szeretne tetszeni minden nap"

legfeljebb az első évben van ez a nők legtöbbjénél amíg megpróbálják elkapni a grabancunk.

utána jön az úszógumi a sárkány természet és a szex megvonásos játékok.

2015. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Én szerettem volna huszonévesen anya lenni, de nem így alakult az életem, egy gyerekkel meg nem akartam kicseszni csak azért, hogy letudjam a szülést, és összeálljak valakivel, akivel nem is akarom igazán. Van fogalmad róla, mekkora teher egy gyereknek egy rossz család, főleg, ha kifelé meg megy a színjáték?

Egyébként általában nem a nők szokták az időt húzni egy tartós párkapcsolatban, én itt több olyan panaszt látok, amikor a nők panaszkodnak a pasira, hogy x év kapcsolat, és a pasi ígérgeti, hogy majd ekkor, majd akkor... az évek meg csak mennek...

Persze nőben is van olyan, aki húzza az időt vagy egyáltalán nem vágyik gyerekre, de ennek is megvan az oka. No meg mi van a meddőkkel? Itt is olvastam ám olyat, hogy a pár egyébként nem vallotta be a családnak, hogy nem lehet gyerekük.

2015. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

6os: igen, férfiasság valahol elveszett a sorkatonság vagy legalább kötelező társadalmi nevelés szüneteltetésénél, a Kapitalizmus és pénzéhség javára,

7es: igen, akkor találsz ilyen nőket, ha nincs helyén az értékrended több szempontból sem.

2015. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűbb, hogy nem igazán volt más választásuk, a társadalom elvárta egy nőtől, hogy szüljön. Romantikusabbak sem voltunk párszáz évvel ezelőtt, nem feltétlenül szívből jövő vágy hajtotta a legtöbb nőt a férjhez menésre, hanem a korlátozott lehetőségek. Ha a társadalom szemében elkezdesz kiemelkedni a háziállat-státuszból, te is inkább tanulsz és dolgozol, párnak pedig olyan embert keresel, aki iránt érzel is valamit.
2015. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!