Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet azt párkapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt párkapcsolatnak nevezni, ami az interneten keresztül működik 4 éve?

Figyelt kérdés
Van egy nő az életemben, akivel személyesen még sose találkoztam, de már egymást nyúzzuk négy éve és mindketten amolyan szerelmes állapotban vagyunk. Szerintetek lehet ezt párkapcsolatnak hívni, vagy még nincs itt az ideje az efféle jövőbe mutató, meglehetősen furcsa párkapcsolati viszonynak?

2015. nov. 27. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4 éve???????? Isteenneeeemmmmmm...
2015. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem hívnám annak, de ismerősöm is interneten találkozott a férjével, már akkor is a barátjának hívta, mikor még egyszer sem találkoztak (pár hónap után). Végül 2-3 találkozó után hozzá költözött és azóta házasok. Én régen nagyon furcsálltam ezt, de végül is bejött neki.
2015. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem igazi párkapcsolat, lehet csak ámítjátok egymást és magatokat is. Nagyon fontos a személyes találkozás, mert lehet, hogy nagyon tetszik, szerelmes vagy, de pl., ha egy csóknál kiderül, hogy kellemetlen szájszaga van, annyi az egésznek. Skypeon, vagy egyéb élőképet adó kapcsolaton beszéltetek már? fel nem fogom, hogy 4 év alatt, hogyan nem lehetett találkozni egyszer sem.
2015. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 opened paradise ***** válasza:

Skype volt már?

Addig lehet 45 kiló,90-60-90 helyett 150 kilós meleg fekete férfi is.


Based on true story.

2015. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem és szerelemnek sem

Hány évesek vagytok?

2015. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A szájszag nem probléma, mindkettőnknek hiányzik a szaglásából valami, nem érzünk szagokat. A négy év alatt azért nem találkoztunk még meg én az ország nyugati felén lakom ő meg ukrajnában. Skype meg már volt, arról meggyőződtem, hogy nem szőrös, kövér 30-as férfi XD
2015. nov. 27. 21:40
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 22 mindegyikünk
2015. nov. 27. 21:41
 8/14 opened paradise ***** válasza:

Nem tudnám annak nevezni,de ha 4 éven át beszélsz valakivel nap,mint nap,akkor azt nem is becsülném le.


Viszont ha négy év alatt nem tudtatok mindketten legalább havi egy ezrest elrakni,hogy találkozzatok,akkor mikor fogtok?

2015. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez NEM párkapcsolat! A párkapcsolat akkor kezdődik, mikor már személyesen is találkoztatok és megbeszéltétek, hogy a kapcsolatotokat annak fogjátok nevezni!


"A négy év alatt azért nem találkoztunk még meg én az ország nyugati felén lakom ő meg ukrajnában"

Kifogás, kifogás, kifogás!!!

Barátom és köztem 200 km van, minden héten találkozunk egy nap, a két város között!!

Szóval, ha nagyon találkozni akartatok volna már, akkor találtatok volna rá valamilyen köztes megoldást ennyi idő alatt, de nem találtatok, tehát egyikőtök se akarja teljes mértékben a másikat közelebbről megismerni személyesen!


Az internet nem egyenlő a személyes kontaktussal!

2015. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az interneten könnyű megjátszani magad. Vígasztaltam már lányt úgy hogy ő zokogott én meg közben a lábkörmömet vágtam, mert le se szartam. Ebből ő semmit nem vágott le és megköszönte hogy meghallgattam.


Oké hogy ennyi ideje beszélgettek, de amíg személyesen nem ismerer addig egyáltalán nem ismered.

2015. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!