Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet azt párkapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt párkapcsolatnak nevezni, ami az interneten keresztül működik 4 éve?

Figyelt kérdés
Van egy nő az életemben, akivel személyesen még sose találkoztam, de már egymást nyúzzuk négy éve és mindketten amolyan szerelmes állapotban vagyunk. Szerintetek lehet ezt párkapcsolatnak hívni, vagy még nincs itt az ideje az efféle jövőbe mutató, meglehetősen furcsa párkapcsolati viszonynak?

2015. nov. 27. 21:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
"Az internet nem egyenlő a személyes kontaktussal!" nem kell hangsúlyoznod, tudom. "Kifogás, kifogás, kifogás" igen, van benne igazság, ő azt mondja, "nehogy más én udvaroljak neked" én meg azt, hogy nincs rá időm. Mindketten nehéz szakot választottunk az egyetemünkön, az kivitelezhetetlen, hogy hetente lássuk egymást, bár nyaranta lehetne. Őszintén szólva eddig nem vettem komolyan a dolgot, mégis csak az internetről van szó, de már egyre inkább elgondolkodom azon, hogy tényleg szeretem-e őt és a válasz inkább igen, csak nem tudom eldönteni addig biztosra, míg nem találkozunk.
2015. nov. 27. 21:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá, tegyetek pontot a végére, és találkozzatok!
2015. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 BlackSword ***** válasza:
Nár bocsi, de ha csak nem műszakisok vagytok, akkor lazán lehet út közben is tanulni... Egyedül sakrajzot nem tudsz buszon/vonaton csinálni...
2015. nov. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
műszakisok vagyunk
2015. nov. 28. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!