Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt lehet hogy benéztem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet hogy benéztem?

Figyelt kérdés
Nem értem.Szerintem minden esetben lehet érezni ha a nő és férfi vonzódik egymáshoz.Egyre többet beszélgetünk,sms-ek jönnek,mennek.Ahogy ránézek,abból is le lehet szűrni hogy vonzódok a pasihoz.Telefonban szimplán megmondtam neki az igazságot,hogy vonzódok hozzá,és teljesen meglepődött :) Azt vettem észre eddig,mikor nyíltan megmondom ezt egy férfinek,hirtelen lefagy :D Most ez baj ha őszinte vagyok ? Sajnos nem tudom magamban tartani az érzéseimet. N
2015. nov. 28. 02:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, egyszerûen nincsenek hozzászokva, hogy a nõk nyíltan megmondják, ha tetszenek nekik :D
2015. nov. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:

Nem is kell!

Mi lett a folytatása?

Nem reagált?

2015. nov. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez este történt.Annyira meglepődött,hogy azt mondta most le kell tennie a telefont,közben nevetett ő is :) Szerintem nem tudta mit mondjon erre,pedig nem hiszem el hogy még nem kalandoztak el a gondolatai velem kapcsolatban,mert nekem már igen.Egy helyen dolgozunk,elvileg ma látni fogom,megmondom neki a szemébe is,nem fogok variálni.Miatta nem tudok aludni se most :) Majd megírom mi volt a reakciója :)
2015. nov. 28. 04:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Telefonban jelezted az érzéseid...szerintem most húzd be a kéziféket,várd az ő reakcióját. Ne nyomulj..
2015. nov. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy tetszel neki, nem biztos, hogy akar is kapcsolatot.
2015. nov. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem már egyszer megmondtad mit érzel,felesleges túlragozni!

Várj türelemmel!

2015. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi, férfiak nem vagyunk gozzászokva, hogy egy nő direkt megmondja, mire gondol. Ti mindig célozgattok, ködösítetek, jeleket próbáltok küldeni, mi pedig teljesen elszoktunk attól, ha egy nő nyíltan, szinte férfiasan megmondja, mit akar. Ez könnyen okozhat fagyást vagy akár kék halált egy férfiembernél.
2015. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden rendben van,ma találkoztunk.Mondtam neki hogy teljesen komolyan mondtam a telefonban a dolgokat.Kíváncsi rá pontosan mi van a fejemben,majd munkán kívül megbeszéljük.Mondtam neki hogy azt hittem megrémült a kijelentésemtől,de azt mondja nem fél semmitől,nem futamodik meg :D Persze hagyok neki teret,hogy kiteljesedjen mint férfi,de incselkedek vele ettől függetlenül,de nem mászok rá.
2015. nov. 28. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!