Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt jól benéztem ugye? Valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt jól benéztem ugye? Valamit nagyon félre értettem. Annyira égek előtte.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki tetszik nekem,de ezek szerint én nem tetszek neki,és eléggé félre értettem a dolgokat..


A srác olyanokat írt nekem,hogy "egyre jobban kedvel:$,olyan szép vagyok meg aranyos,hiányoztam már neki:),akart aludni ma délután 6kor de az eszébe jutottam,és így nem:$,felnézett msn-re,hogy fent vagyok-e =),olyan elnéző vagyok:)meg kedves:)de jó lesz mikor odaköltözök a hozzá közeli városba,meg megtanítana nekem sok mindent,jól ellennénk,olyan jó barát vagyok,hogy velem még az egész éjszakát is átlehet beszélni és hogy ez milyen jó..Aztán tegnap azt írta nekem,hogy:"tökéletes barát vagy , talán számomra még több :$" én meg a választ elhülyéskedtem aztán kérdezte,hogy "szerinted viccelek"mondtam,hogy nem tudom XD"Ma meg bocsánatot kértem és erre a válasz ez volt:mert te mit értettél hogy még több ??? erre azt mondtam,hogy nem tudom..mert annyira égtem.. azt mondta,hogy "te egy olyan jó barát vagy amit le sem lehet írni , nincs olyan szó rá "ezt értette ez alatt..



Szerintetek is jól benéztem az egészet?:S


2011. febr. 2. 22:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mit válaszoltál? elhülyéskedtem az oké, de ebből nem tudni mi az égő
2011. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt,hogy "peeersze:D:D nem vicces XDD"
2011. febr. 2. 22:49
 3/21 A kérdező kommentje:
Az az égő,hogy én azt hittem végig,hogy valami van,de ezek szerint mégse és most ő is biztos sejti mire gondoltam..
2011. febr. 2. 22:50
 4/21 DJ_Whiteman ***** válasza:

Még nem veszett ügy. Megmentheted az egészet, ha tényleg kedveled:)

Megmondod neki, hogy megzavarodtál, és megmondod hogy igazából mit is szerettél volna mondani, és hogy bocsi hogy ez akkor nem ment hirtelen:)

És sok sikert:D

2011. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Pedig azokból, amiket írt, szerintem is határozottan valami olyasmi jön le, hogy bejössz neki.
2011. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igazán szépek ezek a fiú-lány barátságok!!;)
2011. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Utolsó:épp ez az.. Most vagy játszott velem,vagy most nem merte megmondani..
2011. febr. 2. 22:55
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen..:D
2011. febr. 2. 22:56
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen,igaza van az előttem válaszolónak:Mondd meg neki,hogy eléggé úgy mondta el,hogy az jött le neked,hogy tetszel neki,márpedig tényleg eléggé úgy mondta el.
2011. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Jah,az is lehet,hogy kíváncsi volt a reakciódra :)
2011. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!