Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon mért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon mért akar minden (magát annak gondoló) csúnya pasi szép barátnőt? Mért nem "éritek be" egy hozzátok hasonló lánnyal?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 18:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
9 igen! megprobáltam augusztusban 1 ronda kövér nővel soha többé a sex valami borzalom volt azt nem is nevezném annak meg állandoan hazudni neki se a szokásom ! fel se állt rá nagy nehezen csak aztán fél percenként kérdezte mi a gond? erre mondtam neki semmi stresszes vagyok azért nem áll fel..... inkábba a magány mint megint 1 ilyen kapcsolat
2015. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%

A lepontozásból látszik mennyire nem tetszik az igazság a nőknek,mert ugye az hogy ők lejjebb adják,azt már nem...

Rendben van ez is,csak akkor mondják meg,hogy aki nem jóképűnek született,ássa el magát örökre,és akkor elfogadható jobban,mint így...

24/F

2015. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%
12 így van! mi adjuk lejjebb de ők már nem fogják soha! inkább macskás nyanyák lesznek mint hogy vissza vegyenek az egóból
2015. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%

Suba a subával, guba a gubával.

Mindenki önmagánál sokkal jobbat akar, ez a kulcsa a kérdésnek.

2015. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
29%
14 így kéne de a valóság nem az
2015. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Ne picsogjatok már annyit! Senki nem mondta, hogy a férfiaknak le KELL adniuk az igényeikből a nőknek pedig NEM KELL.

Mindenkinek, nemtől függetlenül szíve joga hogy törekedjen a boldogságra, és azt keresse aki neki a legvonzóbb. DE!!! Nemtől függetlenül ésszerűnek tűnik az a megoldás, hogy ha egész egyszerűen nem talál társat és ettől szenved, akkor picsogás helyett átgondolja az igényeit.

Innentől kezdve két megoldás létezik a számára.

1. Vagy abbahagyja a nyavalygást és úgy dönt, inkább a magány mint hogy olyan társ mellett dekkoljon aki neki nem megfelelő, vagy

2. abbahagyja a nyavalygást és lejjebb adja az igényeit.

DE MINDENKÉPPEN HAGYJA ABBA A NYAVALYGÁST, mert az nem segít.


A kérdező azokra a kérdésekre gondolt ami itt is megjelent nem sokkal előtte és én is látok gyakran ilyeneket: akkor most egy átlagos/átlag alatti/csúnya/kövér férfi ne is álmodjon szép barátnőről?


Hát álmodjon, de ne a nők felszínességét szidja már, ha a nő nála jobbat választ. Ennyi. Nem kötelező az igényekből lejjebb adni, az csak az egyik opció. Viszont a nyavalygást be kéne tiltani.

2015. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
29%
Én beérném átlagos nővel is, de ők is a szőke bunkó, tapló hercegre nedvesednek!
2015. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
én nem gondolom magam csúnyának, de nem vagyok jóképű, külsőt tekintve mondhatni "átlagos" vagyok. valószínűleg válogatós vagyok, mert az átlagos vagy kicsit az alatt lányok vonzódnak hozzám (tapasztalt), de a csinosabb lányok nem. a baj ott kezdődik, hogy azok az átlag alatti csajok nem mozgatnak meg. ha egy hullámhosszon vagyunk akkor sem vonzódom hozzájuk, így nem is látom értelmét, hogy bármilyen kapcsolatot kezdjek velük. van egy szint ami alá nem megyek, ha egész életemben egyedül lennék akkor sem! evolúció! úgy gondolom, hogy ha nem tudok összeszedni egy olyan csajt amelyik tetszik is akkor ne is legyen komoly kapcsolatom, inkább fizetek.
2015. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%
10-ből 8 csaj azt gondolja hogy Ő Miss Topmodell aki bármelyik pasit megkaphatja.
2015. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
28%

És miért gondolják ezt? Ki gondoltatja ezt velük? A pasik, akik hason csúsznak egy lyukért.


Ne csodálkozzatok, hogy a behódolásotoknak ez lett a vége.

2015. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!