Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok így szimpatikus lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok így szimpatikus lennék nektek?

Figyelt kérdés
Én egy lusta, naplopó, munkanélküli, igénytelen, nőgyűlőló, pattanásos, kövér srác vagyok. Elvárom, hogy egy szép nagy mellű, vékony formás lábú, kerek fenekű, szőke hajú kék szemű nőm legyen akivel isteni a szex és jó technikái vannak. Gyűlölöm a nőket, mert nem adnak esélyt nekem, mert felszínesek, csak a külsőt nézik, jó én is azt nézem, de azért adhatnának esélyt nekem, ne csak az izmos, kigyúrt srácokkal lógjanak már, há nem? Lusta vagyok lefogyni, már 100 méteres séta után lihegek,imádok kockulni egésznap cs-zek, wowozok, imádok mc'donaldsba járni, egész nap cigizni, esténként teljesen hányásig lerészegedni. De tudom, hogy egy legbelül egy rendes, kedves, aranyos, tündéri srác vagyok, de mivel a nők olyan gonoszak, felszínesek ezért utálom őket. Valaki megsajnálna?
2015. nov. 28. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most mit gúnyolod őket?:P
2015. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
I'm immune to your sarcasm.
2015. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas :D
2015. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani, vannak normális nők is.

Ha belül rendes, kedves, stb. vagy, akkor szedd össze magad. Mert így nem vagy szimpatikus 1 nőnek sem. :D

Ez a kérdés, kamu egyébként? Trollkodsz?

2015. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én egy 300 kilós vékony lány vagyok szőke hajjal és kerek popsival.


25/L

2015. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Molnár Krisztián?
2015. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem MÁRIS szimpatikus vagy!


25N

2015. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek az összes a külsőt nézi, nem látja meg az én kis picike kis szivecskémet és undorodik a dagadt testemtől, pedig én egy rendes, szerethető, aranyos ember vagyok. Megváltozni képtelen vagyok, dolgozni se akarok, mert alig tudom felemelni a vastag, zsíros lábaimat, ezért szoc segélyből akarok megélni, miközben a bombázóm főz nekem finomakat és idehozza a kajámat, mert én olyan jószívű, kedves, aranyos ember vagyok.
2015. nov. 28. 23:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kamut már megint... legalább annyi eszed lenne csaj létedre ha már kamut akarsz kiírni,hogy a megfogalmazásod ne legyen nyálas,csöpögős szavakkal teletűzdelve.
2015. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Direkt írta így, hogy egyértelmű legyen a szarkazmus. Hogy aki magára ismer, elszégyellje magát és elgondolkodjon azon, hogy valahol ővele is baj van. Persze az ilyen nem fog, szép próbálkozás volt, kérdező.
2015. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!