Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti vissza mennétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti vissza mennétek az exetekhez ha megérné a kezeteket?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az volt a szakítás egyetlen oka, hogy nem akarta hivatalosan is elkötelezni magát, és közben rájött, hogy mégiscsak fontos vagyok neki annyira, hogy megváltozott a véleménye ezzel kapcsolatban, akkor van rá esély. Azért azt is tisztáznám, hogy lesz-e ebből házasság a nem annyira távoli jövőben, vagy csak egy gesztus, hogy visszaszerezzen.
2015. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért szakítottunk mert nem foglalkozott velem
2015. nov. 29. 09:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem véletlenül ex.
2015. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Eléggé kiábrándítónak tartom ezt a taktikát, hogy amikor egy nőnek elege lesz abból, hogy a párja nem foglalkozik vele, akkor megkéri a kezét, hogy ezzel egy újabb fél évre befogja a csaj száját és megmaradjon a kényelme.


Nem, nem mennék vissza. Az esküvő és a gyerek egy jó kapcsolat megkoronázása legyen, ne a vigaszdíj.

2015. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! SOHA! Elég elkeseredett próbálkozás lenne. Ha érdemesnek is tartanám a dolgot folytatásra, a lánykérést elutasítanám, mindig tudnám, hogy miért lettem eljegyezve...
2015. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma este volt egy ezzel kapcsolatos álmom :D Az első szerelmem jött megkérni a kezem, csak úgy a semmiből. Még álmomban is az volt a reakcióm rá, hogy "mi a f...sz???!!". Pedig ő szakított velem, és nagyon sokáig szívesen összejöttem volna vele megint. Hát látod, van ilyen.


Egyébként, álmoktól függetlenül: nem, nem mennék vissza. Ha nem foglalkozott velem kapcsolaton belül, akkor valószínűleg még ha át is értékelte magában a dolgokat, akkor is csak ideig-óráig tartana a változás. 20-30-40 éven keresztül nem biztos, hogy kitartana, és ez engem eléggé befolyásolna a válaszadásban.


Amúgy, ez kicsit olyan, mint mikor szakítottam a legutóbbi barátommal, két hétre rá megjelent az ajtóm előtt, és egy cukorkagyűrűvel (merthogy, ez egy jelképes valami, az igazi "majd később jönne") letérdelt és megkérte a kezem. Szánalmas kísérlet arra, hogy visszaszerezzen (érted, legalább normális gyűrűt vett volna :D ), mikor már veszni látott mindent. Akkor is nemet mondtam. Szóval, nem, nem mennék vissza az exemhez. Nem véletlenül lett vége.

2015. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos nem mennék vissza. Késő bánat, szerintem. Ha igazán szeretett volna, akkor foglalkozott volna annyit veled, amennyit tud. Ahogy az előző is mondta, ez egy elkeseredett próbálkozás. Azt mondják az embernek arra van ideje, amire igazán szeretne időt szakítani. Én a helyedben tovább keresném az igazit, aki valóban viszont tenyerén hordoz, ezt persze nem anyagi-, hanem érzelmi szinten értve. Ez egy jó kapcsolat egyik alappillére, a KÖLCSÖNÖS figyelem a másikra.
2015. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azért szakítottunk mert nem foglalkozott velem"


És akkor most hogy megkéri a kezed, foglalkozni fog veled?!

Ennél szánalmasabb dolog szerintem a világon nincs. MEgkéri a kezed, aztán befogja a szádat egy időre. Ugyanúgy le fog szrni.

2015. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, ezzel még semmi nem oldódna meg
2015. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megtette. Közöltem vele hova dugja a gyűrűjét...
2015. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!