Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi barátom ráhajtott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi barátom ráhajtott arra a nőre, aki nekem borzasztóan tetszik (vagyis tetszett). Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kis háttér a sztorihoz:

A lány: A leányzóval (19) barátok vagyunk, egy randink volt, de ott kiderült, hogy van egy elég bizonytalan lábakon álló kapcsolata (a faszi aki döngeti 25 évvel idősebb...). Leginkább azért szerettem volna, ha ez a barátság fenn marad, mert ez a "kapcsolata" nyilvánvalóan nem fog örökké tartani. A faszi előbb, utóbb úgy is meghal...

Szóval ki szerettem volna várni, hogy mi lesz, hátha hamar véget ér ez a kis románca. Addig is legalább megismerem ezt a nőt.


Az egyetemi barátom: Eddig nagyon jóban voltunk, 1,5 éve ismerem össz-vissz, de nagyon megbíztam benne. Van egy 1,5 éve tartó "komoly" kapcsolata...


Valószínűleg elég infantilis lehet amit leírok, de az egyik egyetemi barátommal, meg egy barátosnémmal (más egyetemről, én ismertem meg előbb, benne voltunk hárman egy közgazdászoknak rendezett versenyben) elmentünk sörözni egyet nem rég. Úgy alakult, hogy este kicsivel több mint egy óráig csak ketteseben voltam a lánnyal, mert a barátom késett. Annyira jól éreztem magamat vele, hogy azt kívántam, bár ne jönne oda senki harmadiknak. Volt valami izzás köztünk. Utána persze megérkezett ő is, jó sokáig ittunk, kb hajnalig. Éjfél környékéig egész jól éreztem magamat, aztán észrevettem, hogy a srác egyre többet fogdossa, simogatja, ölelgeti a csajt.

Mikor ő jött a körével, akkor elmentem a pultig vele, és megkérdeztem ironikusan, hogy akkor most én menjek, itt hagyjalak titeket? Mégis hogy gondolod ezt...

Erre jött a válasz, hogy ő nem akar ám semmit a csajtól, csak jó fej akar lenni... Figyelmen kívül hagytam a dolgot...

Hajnalig folytattuk az ivászatot, ő meg a folyamatos flörtöt. A csaj egyébként nem volt ellenére a dolognak, hála (részben) a nagy mennyiségű piának.

Nagyon pipa voltam rájuk. Egyrészt a csajra is, mert előtte velem flörtölte végig az estét. Másrészt a srácra haragszom nagyon. Van egy saját párkapcsolata, amiben Ő elméletileg boldog és most beleköpött az én levesembe. Úgy érzem magam, mint akit hátba döftek...


Most itt ülök, és csak a történetet leírva látom, hogy mekkora egy balek vagyok igazából...

Holnap fogok ezzel a "baráttal" találkozni, és el akarom neki mondani, hogy mekkora egy s**rrágónak gondolom...


Ti hogyan kezelnétek ezt helyzetet? Hogyan reagálnátok le?



2015. nov. 29. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki seg*pitsa részeg volt,másnap már a felére sem emlékezett, te meg ezen görcsölsz.

Mellesleg csak a srácot hibáztatod, mikor flörthöz egy ember kevés...

Inkább azt tudakold meg,mennyire komoly a lány kapcsolata.

25 év nem kevés,valószínűleg nem fog sokáig tartani, de láttunk már "csodát".

2015. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kell neked egy ilyen kis r. akit bárki tapogathat, ő ezt élvezi?

Mindig az ilyenek kellenek a férfiaknak

2015. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lány nem a tulajdonod, a srác magánéletéhez pedig semmi közöd. Mindenki azt csinál amit akar. A részegség meg amúgyis megváltoztatja az embereket.
2015. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!