Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "érjem el" hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "érjem el" hogy a barátom ékszert vegyen nekem?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdenétek szidni, nem több tízezres drágaköves nem tudom én milyen ékszerről beszélek, hanem egy apró bizsu karkötőről/nyakláncról.

Az a gond, hogy olyan lány vagyok, aki nem hord ékszert és a barátom is elkönyvelt ilyennek. Sokszor meglep ajándékkal, de mivel látja, hogy nem hordok ilyesmit, tudom, hogy sosem fog nekem ékszert venni.

Viszont nagyon jól esne még is és egy ilyet biztos hordanék, mert rá emlékeztetne :)

Hogy jelezzem neki, hogy örülnék valami ilyesminek, hogy nem tűnjek akaratosnak?


2015. nov. 29. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt vásárolgatni és ha megtetszik egy mond neki: Jaj de örülnék egy ilyennek! Tuti hordanám!
2015. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő is olyan tipikus "pasi", aki egyáltalán nem fogja a jeleket :D
2015. nov. 29. 23:44
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Vegyél magadnak!
2015. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3.:utolsó előtti mondatom ajánlanám újbóli elolvasásra...
2015. nov. 29. 23:58
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
4.:hozzászólásom ajánlanám újbóli elolvasásra...
2015. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérd meg. Ne jelezd, nem gondolatolvasó, hanem pasi ;)
2015. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nos, egy útmutató a pasikhoz: egyenesen mond meg neki! Abból értenek. Ennyi.

Tudom, hogy nem olyan romi, de ő nem az anyád, aki félmondatokból és sóhajokból kiolvassa a vágyaid.


Nekem a virággal volt így. Eleinte utáltam a vágott virágokat, most, tőle pedig szívesen fogadom. De én megkértem face to face, hogy "Józsi, kérlek vegyél nekem egy szál virágot, mert nagyon szeretnék tőled egyet." És azóta is meglep néhanapján.

2015. nov. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De az úgy olyan akaratosnak tűnik, meg nem akarom, hogy azt gondolja, hogy nekem az ékszerek a fontos dolgok.
2015. nov. 30. 17:36
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
lehet ezt normálisan is kérni
2015. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9.:de nem akarom, hogy én mondjam meg, mit adjon nekem
2015. nov. 30. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!