Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Ki vagyok bukva. Elerte, hogy le se sz.ar.

Evekig szenvedtem miatta, mert minden honapban mas csaj volt. Erre most kb masfel honapja osszejott egy lannyal, aki ranezesre egy k.urva. csocsei kinn, mini ruha, hatalmas magassarku, 10kg smink... a srac se egesz normalis, de neki nagyon bejon ez a fele stilus. A csajt annyira nem ismerem, annyit tudok, hogy nagyon bekepzelt, de ez a sracban is megvan. Bar ettol fuggetlenul meg lehet rendes lany.

A lenyeg az, hogh teljesen remenytelen a helyzetem. Annyira szeretnek mar egy viszonzott szerelmet, se hiaba ismerkedek, senki nem fog meg...

22L


2015. nov. 30. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egy új kapcsolat segíthet gyorsan ebben a helyzetben. Mondjuk nem értem, mi fog meg egy ilyen alakban. Szerencsére idő elteltével te sem fogod már érteni, és ez így van jól...
2015. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar lassan 4 es fel eve tart. En sem ertem mi fog meg benne, el szeretnem felejteni, de valamiert nem megy. Most meg hogy meg baratnoje is lett, ugy erzem, hogy nem erek semmit. Annyit se tudtam, hogy megfogjam magamnak... semmi nincs bennem
2015. nov. 30. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,attól hogy a lány kirakja a mellét az még nem lesz szép
2015. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A csaj maga se csunya. Aztan kiteszi, a pasik meg odavannak erte. Ez a srac meg elegge ugy tunik, hogy fontosnak tartja, hogy jo no legyen, akivel van.
2015. nov. 30. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:

A viszonzatlan rajongás miatt látod ekkorának az illető férfi becsét, ha valóban meg tudnád szerezni magadnak, igen hamar kiábrándulnál belőle, hidd el. Pontosan azért, mert ő az üresfejű cicákat kedveli, és ő maga is beképzelt.

Mit tegyél? Lépj tovább! Gondold végig, hogy mi lett volna, ha, írj listát, mi az, ami jó lett volna? Mi keseríthette volna meg a kapcsolatot? És így az általad is leírt dolgok miatt egyértelmű lesz, hogy hosszú távon nem ez kell neked.

Aztán irány és keress egy normális pasit. :)

2015. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!