Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy 1,5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 1,5 év után sem tudtam magam túltenni a volt barátomon, holott csak fél évig voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kislány, nem ő volt az első igazi szerelem. Sokszor bántott is, nem volt jó hozzám mindig, végül ő dobott ki elég csúnyán. Nem is tudom, miért érzem ezt, holott emberileg megvetem. Azt hozzá kell tenni, hogy valószínűleg nem volt ez tudatos nála, sajnos voltak mentális gondjai, mégis negatív érzéseim vannak felé, közben meg... Nem süppedek bele az önsajnálatba, nem fordulok be, nem gondolok mindig rá, lefoglalom magam, pörgős az életem, nem befolyásolja az alapvető hangulatom és életminőségem, semmi depresszió, szomorúság. Mindenkinek vannak azonban olyan pillanatai, mikor semmit nem csinál, egyedül van, akármennyire elfoglalt ember is. Ilyenkor nem mindig ugyan, de gyakran eszembe jut, és valahogy soha nem a rosszak, hanem az, hogy mennyire passzolt hozzám, mennyire jól éreztem magam vele. Nem vagyok benne biztos, hogy fogok találni valakit, akit legalább ennyire tudok szeretni majd, aki teljesen elfeledteti velem. Nem állok készen egy kapcsolatra, és az az igazság, nem is akarok. Voltak izzadtságszagú próbálkozások, viszonylag hamar rájöttem mindhárom fiúnál, hogy csak erőltetem, kínszenvedés az egész, nem kell ez nekem, így nem történt köztünk semmi egyikkel sem, nem szórakoztam egyikkel sem. Mit tehetnék? Kezdem kellemetlenül érezni magam, hiszen háromszor annyi idő eltelt már a szakítás óta, mint amennyi az egész kapcsolat volt... Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


23L


2015. nov. 30. 13:29
 1/6 A kérdező kommentje:
"Nem állok készen egy kapcsolatra, és az az igazság, nem is akarok" - Nem készen állni nem akarok, hanem kapcsolatot :)
2015. nov. 30. 13:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyomot hagyott benned ez a srác, és nincs más, aki ezeket szépen elfedje. Nincs ezzel semmi gond. Szerintem a legtöbbünk életében van egy/több olyan kapcsolat, amit nem tudunk és talán nem is akarunk elfelejteni.
2015. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az hogy gáz, de tök fölösleges ezen kattogni még mindig, ilyenkor örülni kell, hogy leszállhattál az érzelmi libikókáról ("sokszor bántott", "nem volt jó hozzám mindig"). Mert az érzelmi instabilitás szerintem ártalmas, tönkreteszi a napodat, teljesítményedet, állandó stresszeléshez vezet stb. Annál már az érzelemmentes csak szexen alapuló kapcsolat is ezerszer többet ér (legalábbis én arra jöttem rá egy hasonló "jó" kapcsolatom után).

Amúgy az lesz az igazi kapcsolat, ahol nem kell a másik fura viselkedésén idegeskedni, ahol 100%-ig elengedheted magad. Gondolj bele, férjnek is olyat választalán, akivel "nyugi" van érzelmileg. A többi csak próbálkozás, mint neked ezzel a sráccal.

2015. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már túl vagy rajta csak még nem találtad meg a következőt aki valóban odavan érted és akiért te is odavagy.

Nem az előző pasid az oka,hogy még nem lettél újra szerelmes.

2015. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki életében volt, van ilyen és lesz is... nem gáz egyáltalán. Nálam volt akin 3 évig kattogott az agyam, míg meg nem ismertem a mostani párom, és azóta eszembe se jut. :)
2015. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Kedves második válaszoló. Igen, tudom, hogy nem lehetett volna soha egészséges, normális, kiegyensúlyozott kapcsolat, még jobban sérültem volna, s ha nem akkor, később ugyanúgy véget ért volna, ez halálra volt ítélve. Nem hiányoznak a bántásai, az átsírt napok, éjszakák, saját magam hibáztatása, a nulla önbecsülés. Hiába tudom azt is, hogy pszichiátriai eset (nem csak rámondom dühből), emberileg nem tartom semmire. Ettől függetlenül gyakran eszembe jutnak a szép napok, hetek, az, hogy milyen boldog voltam akkor, és hogy tudom, hogy szeretett a maga bipoláris módján, így hát mindig elszomorodok, összeszorul a szívem, ha a szép emlékekre gondolok. :/

2015. nov. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!