Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek önbizalmat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szerezzek önbizalmat? Borzalmas így elmenni valahová.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy barátommal két hnapja vagyunk együtt. Bevitt a társaságába, lányok iúk vegyesen vannak. Viszont nem érzem jól magam. Folyamatosan kisebbségi komplexusom van, pedug túlzés nélkül úgy érzem hogy én nézek ki a lányok közül ott a legjobban , mégis ők sokkal szabaabbak, én nem merk megszólalni, és barátom is kérdezgeti hogy mi a baj. Nem tudom mit tegyek ez ellen, már annyira rossz érzés. Közbe kedves velem mindenki, de nem tudom h kezeljem ezt.
2015. nov. 30. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meg úgy érzem, hogy én nézek ki a lányok közül a legrosszabban és ők sokkal szabadabbak is. És nem értem, miért van vele a barátom
2015. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

majd feloldódsz mikor lesz pár közös alkalom amiről lehet beszélgetni megismered őket és jobb lesz :)

ne akarj megfelelni... ha más a véleményed mondd el vagy ha egyetértesz akkor nyílj meg és beszélj ne foglalkozz senkivel :)

2015. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Annyira kellemetlen... olyan esetlennek érzem magam a többiekkel szemben.
2015. nov. 30. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
benyomsz egy felest, és utána már minden szuper, olyan ez nálad sztem, mint a vizsga előtti izgulás, tényleg kis alkohol is tud segíteni néha :) na, most jönnek, h itatni akarom a csajokat :D
2015. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!