Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni,hogy miért beszélgetett velem egyáltalán néhány alkalommal...arra is gondoltam,hogy csak unatkozik a srác.


Szóval.. volt egy közös egyetemi óránk,ahol közösen kellett egy feladaton dolgoznunk,ezért fb-n is tartottuk a kapcsolatot .

Még két másik illető is volt a csapatban,akik inaktívak voltak, így ketten oldottuk meg a feladatokat ,és egész jól ment ,egyet értettünk...


Volt,amikor privátban rám írt a feladat kapcsán,és elkezdtünk beszélgetni úgy magáról az egyetemről,kicsit sablon témák voltak,de már ezt is furcsálltam,h egyáltalán beszélget velem.


Ez párszor előfordult,egyszer én is írtam neki,mert kiakadtam a többiekre.

Ma pedig ő írt nekem,az órával kapcsolatban,h lesz-e. Eljött ,én is ,de élőben nem beszéltünk,tök gyorsan elsietett óra után..hanem aztán este,írtunk pár sort egymásnak, tantárgyakkal kapcsolatban,nem olyan személyes,csak h kinek mennyi ideje marad a vizsgaidőszakból.


Élőben észrevettem,hogy alig néz a szemembe,kerülte a tekintetem általában ,mintha zavarban lett volna..ebben nem vagyok biztos.


Fura személyiség,látszik,h nem enged magához közel akárkit...intelligens,a beszédstílusa is tetszik . viszont szeret gépezni,ahogy tudom..cigizik , és szerintem kábszert is próbálta már ,ki tudja most....


Tavasszal lesznek közös óráink,addig nem fogom látni,és bár kiugranék a bőrömből,ha írna,hogy találkozzunk, de már előre attól tartok,hogy fogom kibírni,h nem látom,és nincs esélyem megismerni....



Nem tudok eligazodni rajta. Ha semleges lennék neki,akkor talán nem szánt volna rám ennyi időt. Igaz,csak beszélgettünk,de nem úgy tűnik,h ő csak úgy elbeszélgetne valakivel semmilyen szándékkal.

Talán csak barátkozni akar, ez viszont fura nekem..nem hiszek a fiú lány barátságokban.

Barátnőről nem tudok,és a múltját sem ismerem e téren, csak annyit tudok,hogy hosszú idő óta ő az,aki felkeltette az érdeklődésem...


Mit tanácsoltok?


19L


2015. dec. 2. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé sok mindent jelenthet :D

Nekem is volt egy hasonló csoportmunkám, ahol hasonlóan én és egy srács dolgoztunk csupán és sokat beszélgettünk együtt. de mindegyikünknek volt párja :D sőt volt olyan h mindegyikünk a párját is bevonta a munkába :D :D

na szóval arra akarok kilyukadni, hogy lehet egyszerúen kellemes társaságnak tart, és mindenképpen értékeli h nem veszed félválról a tantárgyat.


Az hogy nem néz a szemedbe utalhat egyfajta zavarban vagyok viselkedésre. De akár annak a jele is lehet h egyszerűen feszélyezi őt minden emberrel való szemkontaktus.


Mindenképpen javaslom, h csak úgy írj rá, kérdezd meg h hogy van. Intézd úgy h még viszgák előtt véletlen összefussatok az egyetemen. s akkor is lehet beszélgetni :D

nyiss felé, hátha lesz belőle barátság vagy akár több

2015. dec. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem úgy "szedett" fel az első feleségem, hogy megkérdezte, akarok-e táncolni vele... Az igaz, hogy ez disco-ban volt, de a lényeg, hogy ő kezdeményezett, és összejött a dolog. Akkor én éppen egy csalódás után voltam és nem is gondoltam az újabb kapcsolatra... Igaz, elváltunk, de az egy 12 évvel későbbi történet. :)

Szóval találj valami indokot, ami miatt beszélhettek, vagy inkább találkozhattok, és majd kiderül.

Lehet, hogy szívesen lennék a srác helyében... :)

38F

2015. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!