Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Közös közeli ismeros altal megismert srác, akivel eddig nem szerveződtek programok, csak külön a két társasággal, nemrég megkérte a közös ismerősünket, hogy hívjanak el időnként engem is bizonyos programokra, ahova eddig külön mentünk, mert szerinte biztos jó arc vagyok stb. Aztán nemrég felvett facebookon, és azóta állandóan minden nap chatelünk. Mivel sok a közös témánk, meg szerintem szórakoztatónak talál, nem lehet, hogy csak haverkodik?Miből lehet eldönteni, hogy esetleg másról is szó van-e nála?
2015. okt. 6. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy a valószínűsége, tetszel neki.

Az a kérdés, neked bejön-e?

Remélem lány vagy :D

2015. okt. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1)igen

2)igen :)

2015. okt. 6. 07:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá;)

Mást nem tudok mondani.

Nagyobb az esélye,hogy tetszel neki,mint egy új lánybarátot akarna.

2015. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!