Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek nincs tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nincs tapasztalata, soha nem mutatja ki az érzéseit direktbe, de nem is elutasító, arra hogy reagál egy férfi?

Figyelt kérdés
Elnézőbb vele,türelmesebb vagy bele fárad hamar?
2015. dec. 3. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem sincsenek tapasztalataim, pár dologra máshogy reagálok, mint ahogy "elvárják", és ez általában nem tetszik nekik. De aki nem ért meg, arra nincs is szükségem.
2015. dec. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, aki nem fogad el, arra nincs szükségem. Érteni senki se tud, mert még sokszor én se értem magam.
2015. dec. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függő, én pl. az ilyen nőkkel türelmes vagyok, hagyom, hogy alakuljanak ezek beszélgetés közbe, de ha sokáig nem történik valami, akkor hagyom, inkább. Nincs értelme.
2015. dec. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
Jó,ha ezt ő is tudja,hogy ne értse félre.
2015. dec. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!