Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is rosszul esne, ha a barátotok nem köszöntene fel névnapotokon?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, de még külön lakunk a suli miatt.

Ajándékot nem várok el tőle, elég ha csak megemlíti... De mindeddig semmi és bevallom szomorú vagyok miatta.


21L


2015. dec. 3. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Előző években felköszöntött? Tudta, milyen nap van, hányadika, és te aznap tartod a névnapodat?


Elég sok tényezőn múlik a dolog. Nekem nem esne rosszul, mivel a párom családjában nem szokás névnapot megünnepelni egyáltalán, emiatt ők fel sem köszöntik egymást, a saját névnapjáról sem tudja a párom, hogy mikor van. :D

2015. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Szamomra a nevnap egy kamuunnep, a sajatom sem mindig jut eszembe.
2015. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Magam sem tudom általában, milyen nap van, azt meg még kevésbé, hogy milyen névnap. Nem várnám el mástól sem. 21L
2015. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul esne. 18L
2015. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én se tudom melyik nap milyen névnap van, nem tartom fontosnak

azért 1-2 számomra fontosabb emberét tudom és ajándékot nem szoktam adni, de igyekszem nem elfelejteni legalább boldog névnapot kívánni


mindenesetre nem csinálnék belőle ügyet, ha nem jutna eszébe, ez még nem nagy dolog (persze azért örülnék ha eszébe jutna)

2015. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Anyáméknak küldjön virágot, hogy "Gratulálok, hogy nem Béla lett, hanem Zsófi" :D Komolyan, a legértelmetlenebb ünnep a világon :'D
2015. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!